Cz En

Jump Small

  1. Datum: 04. 09. 2010
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 34.69 4.64 V V
2 Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Šúr 0 0 0.0 0.0 39.52 4.07 V V
3 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon 0 0 0.0 0.0 39.55 4.07 V V
4 048410 Zina Pospíšilová Brony Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.64 4.06 V V
5 011509 Anna Šipková Flurry Gold Lenfír 0 0 0.17 0.17 40.17 4.01 V V
6 071009 Veronika Daďová Amy 0 0 1.65 1.65 41.65 3.87 V V
7 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin 0 0 4.16 4.16 44.16 3.65 V V
8 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 1 0 0.0 5.0 36.16 4.45 V V
9 061508 Marta Němcová Merlin Top Narcis 0 0 6.83 6.83 46.83 3.44 VD VD
10 033904 Ivana Němečková Belis od Prachovských skal 0 1 5.34 10.34 45.34 3.55 VD VD
11 028708 Šárka Šandová Bára 0 1 6.63 11.63 46.63 3.45 VD VD
12 077009 Jaroslav Pospíšil Majla 1 2 17.76 32.76 57.76 2.79 BO BO
13 039908 Štěpánka Viznarová Míša 1 2 21.14 36.14 61.14 2.63 BO BO
DIS 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010408 Lucie Orbanová Barnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039308 Michaela Gažová Mendy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041608 Ivana Němečková A3Ch Achipp Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002109 Zuzana Mazurková Baraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krátky Pavel Fox Meadows Beetlejuice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039408 Sabina Heimová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077409 Veronika Petrskovská Peggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021606 Veronika Majdová Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079709 Marta Němcová Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011104 Jana Raczová A3Ch Terri Black Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080009 Antonín Palata Angie Sea of Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008208 Denisa Lajmarová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020805 Aneta Krčmová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063109 Kamila Zábojníková Julie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS