Cz En

Heroutice, 2. běh

  1. Datum: 15. 03. 2014
  2. Závod: Neveklov - 31. Dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 0 0.0 0.0 38.1 4.25 V V
2 077712 Kristýna Schwarzová Achita Serapion 0 0 0.0 0.0 40.47 4.0 V V
3 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu 0 0 0.0 0.0 40.62 3.99 V V
4 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 0 1 0.0 5.0 40.86 3.96 V V
5 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 0 6.7 6.7 47.7 3.4 VD VD
6 033613 Jana Haberzettlová Ery Z Chotyně 2 0 0.0 10.0 32.83 4.93 VD VD
7 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 36.34 4.46 VD VD
8 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 2 0 1.27 11.27 42.27 3.83 VD VD
9 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 2 1 1.85 16.85 42.85 3.78 D D
10 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 2 0 9.22 19.22 50.22 3.23 D D
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000911 Jitka Procházková Angelic Face Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082912 Kristýna Jelínková Atila Vlčí naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045110 Olga Bazalová Texi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049313 Jana Mrázková A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003311 Lucie Reisnerová Action Artaban Running Free DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071709 Miloslava Kavková Annie od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS