Cz En

Agility LA

  1. Datum: 09. 05. 2010
  2. Závod: Hrušky (okres Vyškov) - Agility v Hruškách
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 50.0 s
  5. Maximální čas: 100.0 s
  6. Délka: 178.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 34.38 5.18 V V
2 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 0.0 0.0 40.06 4.44 V V
3 020610 Lukáš Blažek Baldrick Nick Briesberi 0 0 0.0 0.0 40.5 4.4 V V
4 040307 Soňa Haluzová Agáta 0 0 2.78 2.78 52.78 3.37 V V
5 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole 0 0 3.72 3.72 53.72 3.31 V V
6 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 35.44 5.02 V V
7 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 36.53 4.87 V V
8 024207 Veronika Otýpková Daria 1 0 0.0 5.0 37.5 4.75 V V
9 008907 Eva Knapková Megy 1 0 0.0 5.0 38.12 4.67 V V
10 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 1 0.0 5.0 39.5 4.51 V V
11 038908 Lucie Burgetová Jump Jet Black Chevers 1 0 0.0 5.0 39.78 4.47 V V
12 039108 Dušan Buček Dasty 0 1 0.0 5.0 41.81 4.26 V V
13 049609 Ludmila Bučková Ben 1 0 0.0 5.0 43.2 4.12 V V
14 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 1 0 0.0 5.0 43.65 4.08 V V
15 091909 Barbora Valentinová Deborah Oasis of Peace 1 0 0.0 5.0 45.81 3.89 V V
16 000108 Ivana Němečková Race Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 48.31 3.68 V V
17 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 1 0 2.62 7.62 52.62 3.38 VD VD
18 016206 Sandra Lefnerová Filip ze Skalistých hor 2 0 0.0 10.0 36.06 4.94 VD VD
19 026406 Zuzana Mazurková Lucky 2 0 0.0 10.0 39.6 4.49 VD VD
20 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 0 1 7.16 12.16 57.16 3.11 VD VD
21 013407 Lucie Němečková Emir-s Ew-Bor 3 0 0.0 15.0 42.37 4.2 VD VD
22 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 3 1 0.0 20.0 44.38 4.01 D D
23 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu 3 1 0.0 20.0 47.6 3.74 D D
24 082509 Petra Palečková Charlie 3 1 0.0 20.0 47.69 3.73 D D
25 025908 Eva Unzeitlichová Cayleen Dean Briesberi 5 0 0.0 25.0 41.8 4.26 D D
26 013010 Václav Hůzl Cooper 3 2 0.0 25.0 47.15 3.78 D D
27 037108 Sandra Lefnerová Genesis ze Skaliských hor 6 1 0.0 35.0 39.5 4.51 BO BO
DIS 026105 Veronika Vargová A3Ch Good Luck Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050007 Ivo Bartek Dakota Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023508 Kateřina Novotná Lambra Katama King DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013306 Alice Jirásková Black Verlain DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089809 Daniela Nováková Jašika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025309 Radka Bilavčíková Afron Z Kamilkové Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045207 Martina Příkrá Cesta Okřešická perla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049208 Iveta Dupalová Artaban Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024009 Eva Knapková Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092009 Barbora Valentinová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS