Cz En

Agility IV ArdenGrange

  1. Datum: 07. 07. 2013
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Zsofi Biro Crispy Cookie Cassovia Sunshine 0 0 0.0 0.0 40.16 4.61 V V
2 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 40.88 4.53 V V
3 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 0 0.0 0.0 41.57 4.45 V V
4 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 44.0 4.2 V V
5 Kristijan Koprivnik Excellent Choice Given to Fly (Seven) 0 0 0.0 0.0 44.01 4.2 V V
6 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 0 0 0.0 0.0 44.13 4.19 V V
7 Anita Hazai Bull Brother's Hellboy 0 0 0.0 0.0 44.88 4.12 V V
8 Rita Vincze-Papp Daj-Dom Dog's Team Atos 0 0 0.0 0.0 45.19 4.09 V V
9 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 47.56 3.89 V V
10 Claudia Hofmeister Midnight Rose of Summergarden 0 0 0.0 0.0 48.22 3.84 V V
11 Sára Klonka Fox Meadow's Chili Pepper 0 0 0.0 0.0 48.33 3.83 V V
12 Ewa Grzeca MAYA Omnia Mea 0 0 0.0 0.0 49.89 3.71 V V
13 Irena Kempinska Indirica RASHEEKA AH 0 1 0.0 5.0 40.26 4.6 V V
14 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 42.64 4.34 V V
15 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 45.61 4.06 V V
16 Elena Kapustina Tiptop Tekna 2 0 0.0 10.0 33.26 5.56 VD VD
17 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 40.71 4.54 VD VD
18 Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri 1 1 0.0 10.0 41.14 4.5 VD VD
19 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 1 0.0 10.0 43.03 4.3 VD VD
20 Sonja Ivašková Hedera Zlatá Fantázia 3 0 0.0 15.0 45.25 4.09 VD VD
21 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 1 0 14.16 19.16 64.16 2.88 D D
22 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 4 0 0.0 20.0 39.44 4.69 D D
23 Svetlana Kreslina Flyland Flying Dream 3 1 0.0 20.0 41.7 4.44 D D
24 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles 1 0 16.94 21.94 66.94 2.76 D D
DIS Hans Fried Chili von der Haunimühle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sonja Ivašková Chelsea Stříbrné Doly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ietje Postma-Elgersma Skuttlsjmoi Willow fan de Suerich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Hanusková Empress Sissi Andrea´s Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nora Perge Freya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040213 Petra Hamšíková Claudie Od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Polona Bonac Ru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Henk Postma Duenna's Untied of Fauntleroy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Natali Happonen Oliver DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Reichetzer Moon in Black z Dablovy Studanky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO