Cz En

Jump Open L

  1. Datum: 01. 06. 2013
  2. Závod: Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.82 5.8
2 078009 Martina Josefusová Conny 0 0 0.0 0.0 37.6 5.21
3 008907 Eva Knapková Megy 0 0 0.0 0.0 38.01 5.16
4 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 0 0 0.0 0.0 40.06 4.89
5 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 41.53 4.72
6 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 43.26 4.53
7 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 0 0 0.0 0.0 46.21 4.24
8 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.0 5.0 37.2 5.27
9 Jana Juhásová Angelic Rájecký kopec 0 1 0.0 5.0 40.21 4.87
10 005312 Martina Zapletalová Darra Sachmet 1 0 0.72 5.72 47.72 4.11
11 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 1 3.06 8.06 50.06 3.92
12 089809 Daniela Nováková Jašika 1 0 3.56 8.56 50.56 3.88
13 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 1 1 0.0 10.0 40.8 4.8
14 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 41.07 4.77
15 029710 Věra Slezáková Olineli Dalido 2 0 0.0 10.0 43.38 4.52
16 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 2 3.39 13.39 50.39 3.89
17 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 2 1 0.0 15.0 39.71 4.94
18 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 1 2 0.0 15.0 41.22 4.75
19 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 1 2 0.0 15.0 44.46 4.41
20 Magdaléna Beláková Timmy 1 1 6.96 16.96 53.96 3.63
21 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa 1 2 4.69 19.69 51.69 3.79
22 Nina Zdrazilova Jumping Joker´s Guilian Juming Joker´s 2 2 0.02 20.02 47.02 4.17
23 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog 4 1 0.0 25.0 46.83 4.19
24 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 1 2 17.27 32.27 64.27 3.05
25 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 4 1 13.55 38.55 60.55 3.24
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Juhásová Bashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005013 Jana Kráčalíková Denzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eliška Nemcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090712 Klára Tioková Riky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027813 Denisa Lajmarová Antoinette Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003613 Nikol Šrůtková Anthony Černý kondor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS