Cz En

Májová cena, Horní Počernice, Agility

  1. Datum: 08. 05. 2013
  2. Závod: Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo)
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.16 4.81
2 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 31.69 4.58
3 025210 Petra Šimčíková Mia 0 0 0.0 0.0 37.14 3.9
4 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 0 2.07 2.07 40.07 3.62
5 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 31.58 4.59
6 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 1 0.0 5.0 33.48 4.33
7 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 34.09 4.25
8 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 0 1 0.0 5.0 34.82 4.16
9 026513 Roman Svoboda Corry Black Z Bengasu 0 1 0.0 5.0 35.27 4.11
10 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 1 0.0 5.0 35.76 4.05
11 032211 Jana Dobiášová Indiana Jones Aibara 1 1 0.0 10.0 35.51 4.08
12 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 2 1 0.0 15.0 33.31 4.35
13 042312 Kristýna Hávová Quincy Agatha z Lukovského dvora 1 2 2.3 17.3 40.3 3.6
14 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 1 15.33 20.33 53.33 2.72
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 1 17.06 22.06 55.06 2.63
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077712 Kristýna Schwarzová Achita Serapion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011513 Eliška Drahokoupilová Czerny Démon Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS