Cz En

2. Agility A1

  1. Datum: 16. 03. 2013
  2. Závod: Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 17
  11. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069811 Karolína Janáčová Granit z Temného hvozdu 0 0 0.0 0.0 33.54 4.5 V V
2 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo 0 0 0.0 0.0 37.12 4.07 V V
3 043712 Kateřina Puflerová Adelin Bánov Bells 0 0 0.0 0.0 38.94 3.88 V V
4 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 29.63 5.1 V V
5 089112 Darie Dytrychová Cincinnati Dream Australis 1 0 0.0 5.0 34.77 4.34 V V
6 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 1 0.0 5.0 35.56 4.25 V V
7 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 8.06 8.06 51.06 2.96 VD VD
8 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland 1 1 0.0 10.0 35.03 4.31 VD VD
9 029910 Lucie Jašková Connie Mladá Živa 1 1 0.0 10.0 38.8 3.89 VD VD
10 069711 Karolína Janáčová Junior Czukan Od Diamantové řeky 0 1 5.89 10.89 48.89 3.09 VD VD
11 063112 Jana Kalafusová Dunka Deabei 1 1 5.66 15.66 48.66 3.1 VD VD
12 076012 Tereza Šajnová Nexie 0 2 6.9 16.9 49.9 3.03 D D
13 090412 Nikol Mrázová Ace Sam Fast and Foolish 1 1 9.94 19.94 52.94 2.85 D D
14 002013 Radek Obšil Quinty Gulden Land 3 1 0.0 20.0 36.77 4.11 D D
15 014112 Hana Zemánková ml. Loveley 0 0 23.01 23.01 66.01 2.29 D D
16 073909 Václav Ullver Falstaff vom Palmbachtal 5 0 0.0 25.0 31.84 4.74 D D
17 003713 Gabriela Strašilová Timmi 2 2 6.58 26.58 49.58 3.05 BO BO
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055712 Marie Poliánová Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058212 Kateřina Puflerová Baron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045408 Edita Pluháčková Bety Sen Pastýřů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042612 Edita Pluháčková Channel Coco Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077312 Olga Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074111 Kateřina Ježová Eik z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085912 Soňa Klímová Ready Steady Go Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005813 Petra Macáková Griotka Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028009 Alena Jančálková Lussi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO