Cz En

Denisa Rumanová

  1. Číslo: 005734
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 14. 03. 2018
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 067016 (XS), Dasha

  2. 071818 (M), Talisman Černý Faun

Výsledky

  1. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  2. Agility Trial I, Dasha: 2/2, 63.3 s, 9.3 tr. b., 3.48 m/s

  3. Agility Trial II, Dasha: 2/2, 60.14 s, 12.14 tr. b., 3.49 m/s

  4. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  5. JUMPING ORIGINAL II XS, Dasha: Diskvalifikován

  6. JUMPING ORIGINAL I XS, Dasha: 6/7, 50.39 s, 18.39 tr. b., 3.29 m/s

  7. ZKOUŠKA XS A3, Dasha: Diskvalifikován

  8. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  9. zkouška XSA2 1, Dasha: 1/5, 51.11 s, 1.11 tr. b., 3.64 m/s

  10. zkouška XSA2 2, Dasha: 2/5, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  11. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  12. zkouška MA1 1, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  13. zkouška MA1 2, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  14. zkouška MA1 3, Talisman Černý Faun: Diskvalifikován

  15. zkouška XSA2 1, Dasha: 2/8, 58.54 s, 2.54 tr. b., 3.25 m/s

  16. zkouška XSA2 2, Dasha: 2/8, 54.4 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  17. zkouška XSA2 3, Dasha: 1/8, 53.15 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  18. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  19. zkouška XSA2 1, Dasha: 6/6, 64.73 s, 16.73 tr. b., 3.0 m/s

  20. zkouška XSA2 2, Dasha: 2/6, 59.39 s, 6.39 tr. b., 3.25 m/s

  21. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  22. ZkA I, Dasha: 3/3, 52.77 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  23. ZkA II, Dasha: Diskvalifikován

  24. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  25. 1. Zkouška A2 XS, Dasha: 1/3, 49.55 s, 1.55 tr. b., 3.59 m/s

  26. 2. Zkouška A2 XS, Dasha: Diskvalifikován

  27. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  28. 1. Zkouška XSA2, Dasha: 2/2, 56.42 s, 13.42 tr. b., 2.98 m/s

  29. 2. Zkouška XSA2, Dasha: Diskvalifikován

  30. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  31. Jumping open XSA, Dasha: Diskvalifikován

  32. Jumping tunel XSA, Dasha: 2/7, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  33. Zkouška XSA2, Dasha: 1/1, 54.35 s, 6.35 tr. b., 3.07 m/s

  34. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  35. Agility open XS, Dasha: 3/6, 55.92 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  36. Jumping open XS, Dasha: 2/6, 47.83 s, 1.83 tr. b., 3.74 m/s

  37. Tuneliáda XS, Dasha: 3/6, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  38. Zkouška XSA2, Dasha: 2/2, 46.95 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  39. Zkouška XSA2 2, Dasha: 2/2, 53.57 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  40. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  41. Agility, Dasha: Diskvalifikován

  42. Jumping, Dasha: 12/21, 46.91 s, 5.91 tr. b., 3.94 m/s

  43. SA 2, Dasha: Diskvalifikován

  44. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  45. 1. Zkouška SA2, Dasha: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška SA2, Dasha: 6/9, 60.18 s, 11.18 tr. b., 3.16 m/s

  47. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  48. Zkouška SA2 1 SA2, Dasha: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA2 2 SA2, Dasha: 4/11, 57.44 s, 7.44 tr. b., 3.03 m/s

  50. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  51. Zkouška SA2 1 SA2, Dasha: 5/14, 58.36 s, 16.36 tr. b., 3.26 m/s

  52. Zkouška SA2 2 SA2, Dasha: 7/14, 47.47 s, 12.47 tr. b., 3.45 m/s

  53. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  54. Agility Trial I, Dasha: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II, Dasha: Diskvalifikován

  56. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  57. Agility Trial I, Dasha: 2/8, 42.42 s, 5.0 tr. b., 0.24 m/s

  58. Agility Trial II, Dasha: 2/7, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.04 m/s

  59. Agility XS, Dasha: Diskvalifikován

  60. Jumping XS, Dasha: 1/6, 33.11 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  61. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  62. Agility Trial I, Dasha: 2/6, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  63. Agility Trial II, Dasha: 1/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  64. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  65. Jumping SA S, Dasha: 9/23, 40.51 s, 0.51 tr. b., 3.85 m/s

  66. Jumping special SA S, Dasha: 13/23, 43.93 s, 6.93 tr. b., 3.82 m/s

  67. Zkouška SA1 SA1, Dasha: 2/6, 39.81 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  68. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  69. Agility S S, Dasha: 11/29, 52.13 s, 16.13 tr. b., 3.22 m/s

  70. Jumping S S, Dasha: 12/28, 50.4 s, 5.4 tr. b., 3.57 m/s

  71. Zkouška SA1 SA1, Dasha: Diskvalifikován

  72. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  73. Zkouška SA1 1 SA1, Dasha: Diskvalifikován

  74. Zkouška SA1 2 SA1, Dasha: 3/9, 50.85 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  76. 1. zkouška SA1, Dasha: 6/17, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  77. 2. zkouška SA1, Dasha: 6/17, 54.02 s, 10.0 tr. b., 3.13 m/s

  78. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  79. Agility I, Dasha: 5/10, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  80. Agility II, Dasha: Diskvalifikován

  81. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  82. 1. zkouška SA1, Dasha: 3/8, 50.11 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  83. 2. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  84. 3. zkouška SA1, Dasha: 5/8, 54.42 s, 5.42 tr. b., 3.18 m/s

  85. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  86. Zkouška č.1 SA1, Dasha: 3/6, 44.53 s, 0.53 tr. b., 3.5 m/s

  87. Zkouška č.2 SA1, Dasha: 1/6, 47.9 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  88. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  89. Jumping A1 + A0 SA1, Dasha: Diskvalifikován

  90. Trial II. SA1, Dasha: 2/5, 46.43 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  91. Trial I. SA1, Dasha: 2/5, 53.32 s, 20.0 tr. b., 3.19 m/s

  92. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  93. Agility Trial I, Dasha: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II, Dasha: 3/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  95. Jumping, Dasha: Diskvalifikován

  96. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  97. Agility open 1 S, Dasha: 17/23, 79.45 s, 43.45 tr. b., 2.33 m/s

  98. Agility open 2 S, Dasha: Diskvalifikován

  99. Zkoušky SA1, Dasha: 2/2, 83.12 s, 32.12 tr. b., 1.88 m/s

  100. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  101. Jumping S, Dasha: Diskvalifikován

  102. Speciál Jumping S, Dasha: Diskvalifikován

  103. Zkouška SA1, Dasha: 3/6, 35.43 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  104. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  105. Agility Open, Dasha: Diskvalifikován

  106. Agility Trial, Dasha: 5/6, 50.87 s, 10.87 tr. b., 2.75 m/s

  107. Jumping Open, Dasha: Diskvalifikován

  108. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  109. Agility Trial I, Dasha: Diskvalifikován

  110. Agility Trial II, Dasha: Diskvalifikován

  111. Jumping Open, Dasha: 14/28, 57.94 s, 10.94 tr. b., 3.19 m/s

  112. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  113. Agility Trial I, Dasha: Diskvalifikován

  114. Agility Trial II, Dasha: 4/11, 60.04 s, 12.04 tr. b., 2.66 m/s

  115. Agility Trial III, Dasha: Diskvalifikován

  116. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  117. Agility S, Dasha: 16/27, 58.8 s, 18.8 tr. b., 2.94 m/s

  118. Jumping S, Dasha: 19/28, 66.36 s, 26.36 tr. b., 2.61 m/s

  119. Zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  120. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  121. Jumping 1 S, Dasha: 13/26, 50.2 s, 10.2 tr. b., 3.39 m/s

  122. Jumping 2 S, Dasha: 11/25, 42.35 s, 5.35 tr. b., 3.54 m/s

  123. Zkoušky SA1, Dasha: 3/10, 49.01 s, 9.01 tr. b., 3.26 m/s

  124. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  125. 1. SA1, Dasha: Diskvalifikován

  126. 2. SA1, Dasha: 1/6, 48.3 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  127. 3. SA1, Dasha: 1/6, 49.72 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  128. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  129. 1. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  131. 3. zkouška SA1, Dasha: Diskvalifikován

  132. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  133. 1.běh SA1, Dasha: Diskvalifikován

  134. 2.běh SA1, Dasha: Diskvalifikován

  135. 3.běh SA1, Dasha: Diskvalifikován