Cz En

067016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Rumanová

    Člen KA

Pes

  1. Dasha, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II XS: Diskvalifikován

  3. JUMPING ORIGINAL I XS: 6/7, 50.39 s, 18.39 tr. b., 3.29 m/s

  4. ZKOUŠKA XS A3: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  6. zkouška XSA2 1: 1/5, 51.11 s, 1.11 tr. b., 3.64 m/s

  7. zkouška XSA2 2: 2/5, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  8. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  9. zkouška XSA2 1: 2/8, 58.54 s, 2.54 tr. b., 3.25 m/s

  10. zkouška XSA2 2: 2/8, 54.4 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  11. zkouška XSA2 3: 1/8, 53.15 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  13. zkouška XSA2 1: 6/6, 64.73 s, 16.73 tr. b., 3.0 m/s

  14. zkouška XSA2 2: 2/6, 59.39 s, 6.39 tr. b., 3.25 m/s

  15. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  16. ZkA I: 3/3, 52.77 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  17. ZkA II: Diskvalifikován

  18. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  19. 1. Zkouška A2 XS: 1/3, 49.55 s, 1.55 tr. b., 3.59 m/s

  20. 2. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  21. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  22. 1. Zkouška XSA2: 2/2, 56.42 s, 13.42 tr. b., 2.98 m/s

  23. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  24. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  25. Jumping open XSA: Diskvalifikován

  26. Jumping tunel XSA: 2/7, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  27. Zkouška XSA2: 1/1, 54.35 s, 6.35 tr. b., 3.07 m/s

  28. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  29. Agility open XS: 3/6, 55.92 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  30. Jumping open XS: 2/6, 47.83 s, 1.83 tr. b., 3.74 m/s

  31. Tuneliáda XS: 3/6, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  32. Zkouška XSA2: 2/2, 46.95 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  33. Zkouška XSA2 2: 2/2, 53.57 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  34. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  35. Agility: Diskvalifikován

  36. Jumping: 12/21, 46.91 s, 5.91 tr. b., 3.94 m/s

  37. SA 2: Diskvalifikován

  38. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  39. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška SA2: 6/9, 60.18 s, 11.18 tr. b., 3.16 m/s

  41. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  42. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  43. Zkouška SA2 2 SA2: 4/11, 57.44 s, 7.44 tr. b., 3.03 m/s

  44. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  45. Zkouška SA2 1 SA2: 5/14, 58.36 s, 16.36 tr. b., 3.26 m/s

  46. Zkouška SA2 2 SA2: 7/14, 47.47 s, 12.47 tr. b., 3.45 m/s

  47. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  51. Agility Trial I: 2/8, 42.42 s, 5.0 tr. b., 0.24 m/s

  52. Agility Trial II: 2/7, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.04 m/s

  53. Agility XS: Diskvalifikován

  54. Jumping XS: 1/6, 33.11 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  55. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  56. Agility Trial I: 2/6, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  57. Agility Trial II: 1/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  58. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  59. Jumping SA S: 9/23, 40.51 s, 0.51 tr. b., 3.85 m/s

  60. Jumping special SA S: 13/23, 43.93 s, 6.93 tr. b., 3.82 m/s

  61. Zkouška SA1 SA1: 2/6, 39.81 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  62. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  63. Agility S S: 11/29, 52.13 s, 16.13 tr. b., 3.22 m/s

  64. Jumping S S: 12/28, 50.4 s, 5.4 tr. b., 3.57 m/s

  65. Zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  66. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  67. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA1 2 SA1: 3/9, 50.85 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  69. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  70. 1. zkouška SA1: 6/17, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  71. 2. zkouška SA1: 6/17, 54.02 s, 10.0 tr. b., 3.13 m/s

  72. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  73. Agility I: 5/10, 40.91 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  74. Agility II: Diskvalifikován

  75. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  76. 1. zkouška SA1: 3/8, 50.11 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  77. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  78. 3. zkouška SA1: 5/8, 54.42 s, 5.42 tr. b., 3.18 m/s

  79. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  80. Zkouška č.1 SA1: 3/6, 44.53 s, 0.53 tr. b., 3.5 m/s

  81. Zkouška č.2 SA1: 1/6, 47.9 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  82. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  83. Jumping A1 + A0 SA1: Diskvalifikován

  84. Trial II. SA1: 2/5, 46.43 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  85. Trial I. SA1: 2/5, 53.32 s, 20.0 tr. b., 3.19 m/s

  86. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  87. Agility Trial I: Diskvalifikován

  88. Agility Trial II: 3/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.06 m/s

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  91. Agility open 1 S: 17/23, 79.45 s, 43.45 tr. b., 2.33 m/s

  92. Agility open 2 S: Diskvalifikován

  93. Zkoušky SA1: 2/2, 83.12 s, 32.12 tr. b., 1.88 m/s

  94. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  95. Jumping S: Diskvalifikován

  96. Speciál Jumping S: Diskvalifikován

  97. Zkouška SA1: 3/6, 35.43 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  98. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  99. Agility Open: Diskvalifikován

  100. Agility Trial: 5/6, 50.87 s, 10.87 tr. b., 2.75 m/s

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Jumping Open: 14/28, 57.94 s, 10.94 tr. b., 3.19 m/s

  106. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  107. Agility Trial I: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II: 4/11, 60.04 s, 12.04 tr. b., 2.66 m/s

  109. Agility Trial III: Diskvalifikován

  110. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  111. Agility S: 16/27, 58.8 s, 18.8 tr. b., 2.94 m/s

  112. Jumping S: 19/28, 66.36 s, 26.36 tr. b., 2.61 m/s

  113. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  114. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  115. Jumping 1 S: 13/26, 50.2 s, 10.2 tr. b., 3.39 m/s

  116. Jumping 2 S: 11/25, 42.35 s, 5.35 tr. b., 3.54 m/s

  117. Zkoušky SA1: 3/10, 49.01 s, 9.01 tr. b., 3.26 m/s

  118. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  119. 1. SA1: Diskvalifikován

  120. 2. SA1: 1/6, 48.3 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  121. 3. SA1: 1/6, 49.72 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  122. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  123. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  126. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  127. 1.běh SA1: Diskvalifikován

  128. 2.běh SA1: Diskvalifikován

  129. 3.běh SA1: Diskvalifikován