083021

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ella Dluhošová, AGILITY KOIRA

    Arrow_down

Pes

  1. Archie Enzo Eladia Hunter, Maďarský ohař krátkosrstý

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  2. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška L A2: 2/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  5. 1. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška Krmiva Hulín: 7/12, 52.68 s, 14.68 tr. b., 3.13 m/s

  7. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  8. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška L A2: 1/11, 48.62 s, 1.62 tr. b., 3.81 m/s

  10. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  11. Zkouška 1: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2: Diskvalifikován

  13. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  14. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  15. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  16. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  17. 1st Agility Trial: 2/10, 55.33 s, 12.33 tr. b., 3.29 m/s

  18. 2nd Agility Trial: 4/10, 46.55 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  19. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  20. Agility 1 L: 7/32, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  21. Agility 2 L: Diskvalifikován

  22. Agility 3 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 L: 10/32, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  24. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  26. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška LA2: 4/13, 52.02 s, 4.02 tr. b., 3.58 m/s

  28. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  29. Zkouška II. LA2: 1/10, 39.22 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  30. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  31. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  32. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  35. Agility Trial Louie I: 2/9, 43.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  36. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  37. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  38. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  41. 1. zkouška A2: 2/9, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  42. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  43. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  44. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky babí léto, 10. 09. 2022

  45. zkouška LA1 1: 3/10, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  46. zkouška LA1 2: 3/10, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  47. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  48. Jumping L: Diskvalifikován

  49. Jumpng II L: 6/24, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  50. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  52. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  53. Dogplace Agility Trial II: 1/14, 43.34 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  54. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  55. Agility Open L: Diskvalifikován

  56. Jump Open L: Diskvalifikován

  57. Zkouška L1: 4/9, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  58. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: 5/16, 54.24 s, 11.24 tr. b., 3.74 m/s

  62. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  63. Agility Trial I: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  66. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  67. Vitar Agility Trial II: 2/15, 61.65 s, 12.65 tr. b., 2.95 m/s