Cz En

028718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikol Šlosarčíková

    Člen KA

Pes

  1. Izabel, Bišonek

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  2. zkouška XSA2 1: 2/3, 55.4 s, 15.4 tr. b., 3.54 m/s

  3. zkouška XSA2 2: 3/3, 53.83 s, 13.83 tr. b., 3.34 m/s

  4. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  5. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 59.37 s, 15.37 tr. b., 2.96 m/s

  6. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 54.35 s, 5.35 tr. b., 3.5 m/s

  7. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  8. zkouška XSA2 1: 3/5, 46.89 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  9. zkouška XSA2 2: 1/5, 49.54 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  10. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  11. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  12. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Individual - J: 4/11, 50.79 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: 3/16, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  15. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: 1/2, 54.14 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  18. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  19. zkouška XSA2 1: 3/5, 51.39 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  20. zkouška XSA2 2: 2/5, 54.46 s, 1.46 tr. b., 3.54 m/s

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: 9/18, 63.01 s, 8.01 tr. b., 3.49 m/s

  24. Jumping I: 8/19, 45.7 s, 1.7 tr. b., 4.05 m/s

  25. Jumping II: 8/18, 54.65 s, 8.65 tr. b., 3.75 m/s

  26. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  27. Agility Trial: 2/3, 54.14 s, 7.14 tr. b., 3.56 m/s

  28. Earth dog's labyrinth: 5/11, 47.99 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. Frog's course: 6/11, 31.64 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  30. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  31. 1. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška A2 XS: 2/2, 55.67 s, 10.67 tr. b., 3.52 m/s

  33. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  34. TRIAL I.: 1/2, 97.59 s, 49.59 tr. b., 2.01 m/s

  35. TRIAL II.: 2/2, 60.04 s, 15.04 tr. b., 3.08 m/s

  36. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  37. 1. zkouška SA2: 3/3, 62.38 s, 24.38 tr. b., 2.84 m/s

  38. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  40. Agility Trial I: 1/3, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.64 m/s

  41. Agility Trial II: 1/3, 61.63 s, 2.63 tr. b., 3.52 m/s

  42. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  43. 1. zkouška: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška: 1/2, 68.46 s, 39.46 tr. b., 2.44 m/s

  45. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  46. Agility J Individual: 8/14, 70.14 s, 18.14 tr. b., 3.14 m/s

  47. Agility Squads: 9/17, 64.3 s, 32.3 tr. b., 2.63 m/s

  48. Jumping J Individual: 6/14, 51.43 s, 1.43 tr. b., 3.91 m/s

  49. Jumping Squads: 5/17, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  50. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  51. zkouška XSA2 1: 8/8, 69.05 s, 28.05 tr. b., 2.75 m/s

  52. zkouška XSA2 2: 7/8, 72.75 s, 33.75 tr. b., 2.68 m/s

  53. zkouška XSA2 3: 3/8, 57.06 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  54. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  55. zkouška XSA2 1: 1/6, 55.78 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  56. zkouška XSA2 2: Diskvalifikován

  57. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  58. 1. zkouška XSA2: 2/2, 64.66 s, 25.66 tr. b., 2.89 m/s

  59. 2. zkouška XSA2: 2/2, 60.37 s, 15.37 tr. b., 3.11 m/s

  60. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  61. ZkA I: Diskvalifikován

  62. ZkA II: Diskvalifikován

  63. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  64. Agility Zk I: 2/4, 46.62 s, 5.62 tr. b., 3.43 m/s

  65. Agility Zk II: Diskvalifikován

  66. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  67. Jumping open XSA: 1/7, 45.99 s, 2.99 tr. b., 3.35 m/s

  68. Jumping tunel XSA: 3/7, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  69. Zkouška XSA1: 2/5, 49.31 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  70. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  71. Agility open XS: Diskvalifikován

  72. Jumping open XS: Diskvalifikován

  73. Tuneliáda XS: 6/6, 35.98 s, 5.98 tr. b., 3.95 m/s

  74. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  75. Zkouška XSA1 2: Diskvalifikován

  76. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  77. Agility Trial I: 2/4, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  80. Zkouška SA1 1 SA1: 7/7, 55.18 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  81. Zkouška SA1 2 SA1: 4/7, 50.23 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  82. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  83. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  84. Zkouška SA1 2 SA1: Diskvalifikován

  85. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  86. Agility Trial I: 2/9, 48.15 s, 7.15 tr. b., 2.62 m/s

  87. Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  89. Agility SA: Diskvalifikován

  90. Agility SA: Diskvalifikován

  91. Jumping SA: Diskvalifikován

  92. Jumping SA: Diskvalifikován

  93. Zkouška SA1: 3/7, 52.34 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  94. Zkouška SA1: 3/7, 52.34 s, 10.0 tr. b., 3.1 m/s

  95. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  96. 1. zkouška SA1: 1/2, 54.68 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  97. 2. zkouška SA1: 2/2, 56.27 s, 13.27 tr. b., 2.56 m/s

  98. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  99. Agility Trial I: 6/6, 52.66 s, 19.66 tr. b., 2.87 m/s

  100. Agility Trial II: 5/6, 68.71 s, 24.71 tr. b., 2.68 m/s

  101. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  102. Agility Trial I: 4/7, 55.82 s, 10.0 tr. b., 2.97 m/s

  103. Agility Trial II: 3/7, 53.76 s, 10.0 tr. b., 3.2 m/s

  104. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  105. Jumping SA S: 16/23, 48.98 s, 13.98 tr. b., 3.18 m/s

  106. Jumping special SA S: 15/23, 55.63 s, 13.63 tr. b., 3.02 m/s

  107. Zkouška SA1 SA1: 4/6, 47.3 s, 7.3 tr. b., 2.9 m/s

  108. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  109. Agility S S: Diskvalifikován

  110. Jumping S S: 17/28, 86.41 s, 41.41 tr. b., 2.08 m/s

  111. Zkouška SA1 SA1: 5/8, 63.7 s, 23.7 tr. b., 2.14 m/s

  112. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  113. 1.zkouška SA1: 4/4, 70.31 s, 30.31 tr. b., 2.49 m/s

  114. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  115. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  116. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  117. Zkouška SA1 2 SA1: Diskvalifikován

  118. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  119. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován