Cz En

002018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Gadasová

    Člen KA

Pes

  1. Ichy Animee du Chien, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Agility Trial III: Diskvalifikován

  5. Hranice - Hranická Skočka s firmou DELIKAN, 28. 05. 2022

  6. Agility Trial: Diskvalifikován

  7. Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  8. Zabakova cesta: Diskvalifikován

  9. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  10. Agility Trial I: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II: 7/11, 57.71 s, 11.71 tr. b., 3.64 m/s

  12. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  13. Zkouška I.: Diskvalifikován

  14. Zkouška II.: 5/9, 61.71 s, 7.71 tr. b., 3.08 m/s

  15. Zkouška III.: 3/9, 56.41 s, 5.41 tr. b., 3.44 m/s

  16. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  20. Agility Open: Diskvalifikován

  21. Agility Trial: 7/9, 66.79 s, 29.79 tr. b., 3.04 m/s

  22. Jumping Open: Diskvalifikován

  23. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  24. Agility Trial I: 4/6, 71.4 s, 17.4 tr. b., 2.94 m/s

  25. Agility Trial II: Diskvalifikován

  26. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  27. Agility Brut M: Diskvalifikován

  28. Demi Z MA2: Diskvalifikován

  29. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  30. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  31. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  34. Agility open: Diskvalifikován

  35. Jumping light: 14/18, 33.02 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  36. Jumping open: Diskvalifikován

  37. PYRENÍ AGILITY: Diskvalifikován

  38. PYRENÍ JUMPING: Diskvalifikován

  39. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  40. druhá zkouška A2 M: Diskvalifikován

  41. první zkouška A2 M: Diskvalifikován

  42. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  43. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  44. zkouška MA2 2: Diskvalifikován

  45. zkouška MA2 3: 3/8, 52.68 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  46. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  47. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  48. JUMPING II. A2 + A3: 3/9, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  49. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  50. 1. Zkouška M A2: 1/5, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  51. 2. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  52. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  53. Zkouška II. MA2: 1/3, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  54. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  55. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  56. AGILITY I: Diskvalifikován

  57. AGILITY II: Diskvalifikován

  58. JUMPING I: Diskvalifikován

  59. JUMPING II: 5/18, 27.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  60. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  61. Agility Trial I: 1/7, 53.17 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  62. Agility Trial II: 1/7, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  63. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  64. 1. Zkouška MA1 MA1: 1/10, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  65. 2. Zkouška MA1 MA1: 4/10, 40.05 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  66. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: 3/11, 51.53 s, 10.0 tr. b., 3.16 m/s