Cz En

JUMPING

  1. Datum: 15. 10. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - Podzim 2011
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.41 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 28.42 5.28 V V
2 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 29.13 5.15 V V
3 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 30.46 4.92 V V
4 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin 0 0 0.0 0.0 30.65 4.89 V V
5 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 30.85 4.86 V V
6 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.23 4.8 V V
7 005009 Martina Miková Haidy 0 0 0.0 0.0 34.36 4.37 V V
8 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 34.87 4.3 V V
9 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 28.22 5.32 V V
10 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 1 0 0.0 5.0 31.78 4.72 V V
11 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 32.17 4.66 V V
12 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 1 0.0 5.0 32.29 4.65 V V
13 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 32.9 4.56 V V
14 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 34.08 4.4 V V
15 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 1 0.0 5.0 34.78 4.31 V V
16 044009 Michaela Fišerová Cherry 0 1 0.0 5.0 41.53 3.61 V V
17 036011 Lenka Matěnová Líza 0 1 0.0 5.0 43.1 3.48 V V
18 049610 Dominika Klímová Uran Akumulátor 1 0 2.0 7.06 46.06 3.26 VD VD
19 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 2 0.0 10.0 41.36 3.63 VD VD
20 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky 0 1 7.0 11.71 50.71 2.96 VD VD
21 055811 Martin Rohr Eldor The Brave Teschiro 0 2 4.0 14.01 48.01 3.12 VD VD
22 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče 0 2 5.0 15.01 49.01 3.06 VD VD
23 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS 0 2 5.0 15.07 49.07 3.06 VD VD
24 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 4 0 0.0 20.0 32.12 4.67 D D
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050910 Vladana Šimková Far Far - Away Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045410 Soňa Klímová Newton Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042411 Filip Šimera Xita z Hücklelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053609 Lucie Koutníková Bret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS