Cz En

NE - Jumping S

  1. Datum: 15. 08. 2010
  2. Závod: Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II.
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 0 0.0 0.0 31.41 5.09
2 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 0 0 0.0 0.0 34.11 4.69
3 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály 0 0 0.0 0.0 35.09 4.56
4 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty 0 0 0.0 0.0 36.4 4.4
5 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 36.47 4.39
6 010406 Leona Maršíková A3Ch Bonny Niké Agility - sport 0 0 0.0 0.0 36.52 4.38
7 024510 Zuzana Klimešová Ari 0 0 0.0 0.0 36.82 4.35
8 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar 0 0 0.0 0.0 37.71 4.24
9 022809 Helena Šamalová Julie 0 0 0.2 0.2 38.2 4.19
10 161103 Marie Kozáková Baileys Mariabi Glare 0 0 0.97 0.97 38.97 4.11
11 018508 Markéta Zíková Chessie Creme Bohemia Vampirelli 0 0 1.93 1.93 39.93 4.01
12 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty 0 0 3.01 3.01 41.01 3.9
13 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 0 0.0 5.0 35.77 4.47
14 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 1 0 0.0 5.0 37.65 4.25
15 046409 Alžběta Líza Švejdová Babou on Board Sixi Hawk 1 0 0.29 5.29 38.29 4.18
16 064309 Kateřina Slánská Agnes 1 0 1.29 6.29 39.29 4.07
17 035607 Jana Vodvárková Color Concord Rapa - Nui 0 1 5.06 10.06 43.06 3.72
18 057009 Veronika Macourková Dinka Z Lovcovny 0 0 10.38 10.38 48.38 3.31
19 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 1 0 7.39 12.39 45.39 3.53
20 045710 Sabina Šťastná Sunny 1 1 8.66 18.66 46.66 3.43
21 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum 1 1 15.68 25.68 53.68 2.98
22 022405 Marie Kozáková Cliff Brown Bohemia Hannah 1 2 14.71 29.71 52.71 3.04
DIS 019810 Vendula Čepelková Jackyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061008 Veronika Macourková Bony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016709 Olga Víchová Ascha Wampair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009304 Martina Černá Indy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033608 Michaela Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001909 Veronika Kutilová Fee-Bee ze Zatopení chajdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS