Cz En

SO - Jumping S

  1. Datum: 14. 08. 2010
  2. Závod: Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II.
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 024510 Zuzana Klimešová Ari 0 0 0.0 0.0 35.3 4.31
2 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 35.4 4.29
3 016709 Olga Víchová Ascha Wampair 0 0 0.0 0.0 36.6 4.15
4 161103 Marie Kozáková Baileys Mariabi Glare 0 0 0.0 0.0 36.7 4.14
4 010406 Leona Maršíková A3Ch Bonny Niké Agility - sport 0 0 0.0 0.0 36.7 4.14
5 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály 0 0 0.0 0.0 37.3 4.08
6 064309 Kateřina Slánská Agnes 0 0 0.0 0.0 38.4 3.96
7 009304 Martina Černá Indy 0 0 0.0 0.0 39.0 3.9
8 022405 Marie Kozáková Cliff Brown Bohemia Hannah 0 0 1.3 1.3 42.3 3.59
9 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 1 0.0 5.0 35.8 4.25
10 046409 Alžběta Líza Švejdová Babou on Board Sixi Hawk 0 1 0.0 5.0 39.9 3.81
11 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 0 1 0.0 5.0 40.07 3.79
12 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max 0 1 0.0 5.0 40.7 3.73
13 035607 Jana Vodvárková Color Concord Rapa - Nui 1 0 0.04 5.04 41.04 3.7
14 045710 Sabina Šťastná Sunny 1 0 1.0 6.0 42.0 3.62
15 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo 0 2 0.0 10.0 37.0 4.11
16 022809 Helena Šamalová Julie 2 0 0.97 10.97 41.97 3.62
17 061008 Veronika Macourková Bony 1 1 4.01 14.01 45.01 3.38
18 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 2 0.0 15.0 37.9 4.01
19 001909 Veronika Kutilová Fee-Bee ze Zatopení chajdy 0 2 5.07 15.07 46.07 3.3
20 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty 1 1 11.4 21.4 52.4 2.9
21 057009 Veronika Macourková Dinka Z Lovcovny 2 1 11.2 26.2 52.2 2.91
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019810 Vendula Čepelková Jackyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033608 Michaela Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS