Cz En

Agility L

  1. Datum: 29. 05. 2011
  2. Závod: Větřkovice - Moravskoslezský pohár I
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057208 Hana Wachsmannová Arthur William Gentle Mate 0 0 3.1 3.1 43.1 3.94
2 039009 Adéla Chovancová Black Pearl Near Future 1 0 0.0 5.0 33.5 5.07
3 040409 Jesika Jurečková Ejmy 1 0 0.0 5.0 35.34 4.81
4 010008 Martina Kubálková Riko 1 0 0.0 5.0 39.47 4.31
5 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 1 0 1.0 6.0 41.0 4.15
6 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 36.25 4.69
7 010011 Kristýna Schreierová Paige Blue Fatranský sen 2 0 0.0 10.0 36.82 4.62
8 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 1 0.0 10.0 38.84 4.38
9 016409 Petra Kochová And I am Here Diandra 2 1 0.0 15.0 35.49 4.79
10 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 2 2 0.0 20.0 38.34 4.43
11 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 3 1 0.0 20.0 39.47 4.31
12 031111 Zuzana Orságová Kolja Vitris Bohemia 4 2 4.43 34.43 44.43 3.83
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006310 Andrea Kropáčová Arrow Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058810 Jiřina Máčková Ginny Black Gnome z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004309 Iveta Mihulová Angel De La Guarda Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000309 Marcela Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019907 Petra Kochová Abbo Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036205 Martina Zapletalová Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042110 Alena Kynclová Kid Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056510 Jana Dobiášová Nela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS