Cz En

Trial LA3

  1. Datum: 01. 07. 2011
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Lisa Frick (AT) Hoss v. Firsthemp of Devil Brook 0 0 0.0 0.0 36.97 5.0 V V
2 Susanne Novak (AT) Mawlch Minn 0 0 0.0 0.0 39.48 4.69 V V
3 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 0 0 0.0 0.0 42.31 4.37 V V
4 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 38.98 4.75 V V
5 Simone Ullrich Pansi (AT) Simba Lady's Diogee of Moonstar Jumpers 1 0 0.0 5.0 46.19 4.01 V V
6 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 1 0 0.0 5.0 48.21 3.84 V V
7 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 2 0 0.0 10.0 41.25 4.48 VD VD
8 Nicolleta Pleskot (AT) Levin vom grünen Tann 1 1 0.0 10.0 42.28 4.38 VD VD
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sabrina Hauser (AT) Victory of Jennifer`s Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Veronika Herendy (HU) Utopia of the South Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040409 Jesika Jurečková Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Caroline Pisa (AT) Frederic of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ján Kelbel (SK) Fezz Easternboy Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stefan Ullrich (AT) Suki of Jennifer´s Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zsuzsa Veres (HU) Kaj Con Maige DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Hans Fried (AT) Nirvana of Jennifer`s Bonfire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pálma Horváth (HU) Rednalf Olive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajová (SK) Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Cszaba Korán (HU) Absolute Amazing Chaconne Macleod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Lovaszová (SK) Artur Border Town DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO