Cz En

So-Agility S

  1. Datum: 04. 06. 2011
  2. Závod: Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 0 0 0.0 0.0 44.91 4.1
2 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 49.93 3.69
3 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 50.41 3.65
4 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 0 0 0.0 0.0 51.53 3.57
5 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 0 0 0.0 0.0 51.54 3.57
6 032807 Zuzana Šťastná Mája 0 0 0.28 0.28 52.28 3.52
7 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 1 0.53 5.53 52.53 3.5
8 024510 Zuzana Klimešová Ari 0 0 8.32 8.32 60.32 3.05
9 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 11.15 11.15 63.15 2.91
10 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 0 1 9.28 14.28 61.28 3.0
11 Zuzana Vetráková Baria Isis Malý Šúr 0 2 7.49 17.49 59.49 3.09
12 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis 0 2 11.36 21.36 63.36 2.9
13 012705 Růžena Burianová Korzár 1 0 30.75 35.75 82.75 2.22
DIS 000210 Ilona Andrýsová Gargamel od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056609 Martina Bartoňová Anggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044809 Petra Hájková Toffifee Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026111 Olga Havlíčková Habana od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019810 Vendula Čepelková Jackyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022510 Petra Joklíková Bendží DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043510 Martin Ouředník Juvelirnyj Master iz Tverskoy Skazki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012505 Petr Andrýs Žek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033608 Michaela Hájková Haidee Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008309 Adéla Havlíčková Ozzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079609 Olga Havlíčková Charlie Chuck od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051208 Lenka Holubová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033206 Romana Vojířová Smeagol DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015210 Kateřina Hajšlová Dixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005811 Kateřina Hajšlová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS