Cz En

2. Open LA

  1. Datum: 23. 04. 2011
  2. Závod: Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.9 5.12 V V
2 Ziolkowska Magdalena Mawlch TURK 0 0 0.0 0.0 42.3 4.47 V V
3 Juhásová Jana Barchello Bambabibi 0 0 4.0 3.77 46.77 4.04 V V
4 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 1 0 0.0 5.0 39.73 4.76 V V
5 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 39.75 4.75 V V
6 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 41.76 4.53 V V
7 028008 Lenka Sedláčková Amore Bacardi Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 41.82 4.52 V V
8 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.0 5.0 42.91 4.4 V V
9 Vetráková Zuzana Antoinette Bambabibi 1 1 0.0 10.0 41.22 4.59 VD VD
10 023710 Zuzana Kovářová A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 1 2.0 11.92 44.92 4.21 VD VD
11 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 14.0 13.59 56.59 3.34 VD VD
12 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill 1 1 10.0 19.74 52.74 3.58 D D
13 Lovaszová Markéta Claire Biely Tesák 0 2 12.0 22.39 55.39 3.41 D D
14 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 2 1 10.0 25.46 53.46 3.54 D D
15 Juhásová Jana Angelic Rájecký kopec 1 1 23.0 32.7 65.7 2.88 BO BO
16 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel 3 2 8.0 32.8 50.8 3.72 BO BO
DIS 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008005 Monika Tyrová Antea Bílý trpaslík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017310 Simona Neckařová Gucci Glance Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011309 Eva Svobodová Balance Bar-Bar Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057208 Hana Wachsmannová Arthur William Gentle Mate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004309 Iveta Mihulová Angel De La Guarda Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS