Cz En

1. Jumping LA

  1. Datum: 23. 04. 2011
  2. Závod: Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 5.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.47 5.8 V V
2 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.85 5.73 V V
3 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 0 0 0.0 0.0 29.97 5.71 V V
4 023710 Zuzana Kovářová A3Ch Baghera Secret Artic Shine 0 0 0.0 0.0 31.22 5.48 V V
5 Juhásová Jana Barchello Bambabibi 0 0 0.0 0.0 31.79 5.38 V V
6 046309 Václav Ullver Brixie Plzeňský Teufel 0 0 0.0 0.0 32.52 5.26 V V
7 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 29.46 5.8 V V
8 028008 Lenka Sedláčková Amore Bacardi Eso Moravia 1 0 0.0 5.0 30.22 5.66 V V
9 Vetráková Zuzana Antoinette Bambabibi 1 0 0.0 5.0 30.4 5.63 V V
10 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 0 1 3.0 7.57 35.57 4.81 VD VD
11 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine 0 1 3.0 7.78 35.78 4.78 VD VD
12 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 0 1 3.0 8.07 36.07 4.74 VD VD
13 Ziolkowska Magdalena Mawlch TURK 2 0 0.0 10.0 28.96 5.9 VD VD
14 036205 Martina Zapletalová Gina 0 0 12.0 12.33 45.33 3.77 VD VD
15 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill 0 1 10.0 15.33 43.33 3.95 VD VD
16 004309 Iveta Mihulová Angel De La Guarda Mokrý Bandita 1 1 6.0 16.17 39.17 4.37 D D
17 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox 0 2 8.0 18.45 41.45 4.13 D D
18 Lovaszová Markéta Claire Biely Tesák 0 2 10.0 19.77 42.77 4.0 D D
19 017310 Simona Neckařová Gucci Glance Puella Fera 0 2 10.0 19.88 42.88 3.99 D D
20 057208 Hana Wachsmannová Arthur William Gentle Mate 1 2 14.0 29.44 47.44 3.6 BO BO
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008005 Monika Tyrová Antea Bílý trpaslík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Juhásová Jana Angelic Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS