Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 16. 04. 2016
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 29.07 5.57 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.14 5.56 V V
3 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 31.95 5.07 V V
4 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 32.2 5.03 V V
5 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 0 0 0.0 0.0 32.33 5.01 V V
6 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 34.91 4.64 V V
7 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů 0 0 0.0 0.0 38.25 4.24 V V
8 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 0 0.41 0.41 39.41 4.11 V V
9 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty 0 0 1.23 1.23 40.23 4.03 V V
10 077314 Miroslava Barančeková Allyn Coeur de Crystal 0 0 1.89 1.89 40.89 3.96 V V
11 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 2.69 2.69 41.69 3.89 V V
12 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 4.8 4.8 43.8 3.7 V V
13 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 1 0.0 5.0 31.38 5.16 V V
14 007512 Veronika Mračková Arianka 1 0 0.0 5.0 37.46 4.32 V V
15 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů 1 0 2.34 7.34 41.34 3.92 VD VD
16 026815 Pavla Gadasová Matýsek 1 0 3.68 8.68 42.68 3.8 VD VD
DIS 080014 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075615 Veronika Mračková Clear Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085713 Monika Littnerová Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001614 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO