Cz En

Agility L

  1. Datum: 06. 09. 2014
  2. Závod: Zátaví u Písku - II. NAGIT CUP
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 37.97 5.11
2 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 41.42 4.68
3 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 46.48 4.17
4 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 0.0 5.0 41.6 4.66
5 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 46.72 4.15
6 018414 Lucie Mášová Donnie Od Dupíků 0 1 1.99 6.99 54.99 3.53
7 002710 Miloslava Beranová Daffy Novterpod 0 0 14.26 14.26 67.26 2.88
8 063213 Tereza Mileretová Oda Gulden Land 2 0 10.59 20.59 63.59 3.05
DIS 002413 Miloslava Beranová Johnny Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035111 Alena Jancurová Aura Michelle My Záhir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062814 Petra Fürstová Arwen Cloudy ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003914 Denisa Macháčková Tullamore Dew Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002814 Zuzana Moravcová Essy z Hodějovských strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061613 Nikola Zasadilová Sidney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056414 Marta Hlaváčková Amálka od Vrbenských rybníků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092212 Tereza Šímová ÁDA ISDS CZ/314599 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017314 Kateřina Hamrová Doreen Skalice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019613 Ilona Šíšová Doby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041314 Alena Vaníčková Blossom Locyka Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS