Cz En

Jump Large

  1. Datum: 28. 09. 2010
  2. Závod: Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec IV. a MČR ACD
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 124.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035505 Iveta Matzenauerová A3Ch Avenger Zorro Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 25.7 4.82 V V
2 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 0 0 0.0 0.0 28.25 4.39 V V
3 059308 Ljuba Řezníčková A3Ch Maya 0 0 0.0 0.0 28.78 4.31 V V
4 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex 0 0 0.0 0.0 30.33 4.09 V V
5 041209 Stanislav Čechlovský Bella 0 0 0.0 0.0 31.05 3.99 V V
6 046008 Pavla Medková Uther Pandragon Braudag 0 0 1.0 1.02 34.02 3.64 V V
7 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 32.7 3.79 V V
8 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog 0 1 2.0 6.5 34.5 3.59 VD VD
9 031407 Markéta Švábová Bert 0 1 2.0 6.6 34.6 3.58 VD VD
10 004009 Martina Plošková Abra Queen of Garden 0 1 2.0 6.97 34.97 3.55 VD VD
11 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 1 1 2.0 11.62 34.62 3.58 VD VD
12 036205 Martina Zapletalová Gina 0 1 7.0 11.7 39.7 3.12 VD VD
13 057709 Nikola Mičulková Barina 0 2 9.0 19.43 42.43 2.92 D D
14 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 4 1 0.0 25.12 33.12 3.74 D D
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028009 Alena Jančálková Lussi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040307 Soňa Haluzová Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013010 Václav Hůzl Cooper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011007 Petra Dlabačová Cash Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Plšková Ivona Isabelle Seyles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048508 Zuzana Jašková Connie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042106 Nikola Turečková Ann Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000707 Kateřina Vranová Abbey Red Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040607 Veronika Beránková Ashley Red Camdendog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031204 Vladimíra Juříčková Duncan ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023710 Zuzana Kovářová A3Ch Baghera Secret Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040008 Ljuba Řezníčková A Little Hemp of Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003606 Adam Sanetrník Agile Peggy Wonderful Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS