Cz En

Jumping NE L

  1. Datum: 18. 05. 2014
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 27.99 5.07
2 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 29.76 4.77
3 080612 Hana Hoštová A3Ch Keane Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.84 4.46
4 055009 Marcela Krejčíková Bugs 0 0 0.0 0.0 32.95 4.31
5 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 0 0 0.0 0.0 33.31 4.26
6 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 0 0 0.0 0.0 33.94 4.18
7 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 26.66 5.33
8 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 28.84 4.92
9 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.0 5.0 30.69 4.63
10 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 1 0 0.0 5.0 30.85 4.6
11 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 1 0 0.0 5.0 30.9 4.6
12 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 1 0.0 5.0 31.29 4.54
13 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 1 0.0 5.0 34.3 4.14
14 021312 Jana Kalibová Malá Terinka 0 1 3.41 8.41 38.41 3.7
15 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa 1 1 0.0 10.0 31.82 4.46
16 019814 Anna Kábová Eby 0 0 12.36 12.36 47.36 3.0
17 005513 Ivana Kaslová Daisy 1 1 7.12 17.12 42.12 3.37
18 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof 0 2 11.08 21.08 46.08 3.08
19 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 1 2 8.96 23.96 43.96 3.23
DIS 032413 Jana Hojdová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044412 Barbora Múdra Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013811 Alžběta Králíková Beauty z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024612 Monika Džuganová Artush In Love Slobberchops DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011814 Radim Prokop Bono DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027213 Petra Sedláčková Attila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003014 Barbora Múdra Saxana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS