Cz En

jumping so S

  1. Datum: 29. 03. 2014
  2. Závod: Olomouc Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035912 Lenka Suchá Appaloosa Victoria Festiva 0 0 0.0 0.0 32.02 4.72
2 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 32.41 4.66
3 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 33.16 4.55
4 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 33.6 4.49
5 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 33.97 4.45
6 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 0.0 0.0 34.35 4.4
7 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 0 0 0.0 0.0 35.29 4.28
8 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty 0 0 0.0 0.0 40.9 3.69
9 039908 Štěpánka Vávrová Míša 0 0 0.0 0.0 41.2 3.67
10 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 1.66 1.66 44.66 3.38
11 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware 0 1 0.0 5.0 35.23 4.29
DIS 045013 Lenka Sedláková Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087212 Miroslav Macíček Calon Lan Lucky Veles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012913 Aleš Němec Vincent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030511 Helena Viola Dašková Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076511 Kristýna Staňková With African Gold z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029512 Soňa Klímová Picasso de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015614 Veronika Petrová Hugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044913 Zuzana Nováková Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS