Cz En

Jumping LARGE

  1. Datum: 28. 09. 2013
  2. Závod: Šlapanice - „O Šlapanického vlka 2013”
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000508 Iveta Gricová Yale de Alphaville Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.9 3.98
2 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 38.04 3.97
3 082509 Petra Palečková Charlie 0 0 0.0 0.0 40.63 3.72
4 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 0.0 0.0 40.86 3.7
5 056413 Natálie Slezáčková Holly Haliba 0 0 5.68 5.68 47.68 3.17
6 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 2 1 5.89 20.89 47.89 3.15
7 044208 Jarmila Borková Max 3 0 9.81 24.81 51.81 2.91
8 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro 0 2 18.65 28.65 60.65 2.49
9 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu 3 2 8.33 33.33 50.33 3.0
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012413 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005413 Alena Eggová Griotka Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041413 Eva Janáková Allegory Bradamante DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036213 Vendula Možnarová Asterix Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042612 Edita Pluháčková Channel Coco Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019613 Ilona Šíšová Doby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Martina Vakoničová Fiona Fly Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068212 Alena Nekvasilová Barney Renčín ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089809 Daniela Nováková Jašika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS