Cz En

Agility L

  1. Datum: 21. 09. 2013
  2. Závod: Zlechov - VII. Zlechovské hopsání
  3. Rozhodčí: Steppan, Gabriele (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 0 0 0.0 0.0 40.1 4.81
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 40.51 4.76
3 Jana Juhásová Angelic Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 40.81 4.73
4 080512 Jana Křížová Amor z Kuřimského háje 0 0 0.0 0.0 41.59 4.64
5 Jana Juhásová Bashka V 0 0 0.0 0.0 41.82 4.62
5 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 41.82 4.62
6 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 0 0.0 0.0 43.2 4.47
7 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 46.2 4.18
8 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 48.71 3.96
9 Magdaléna Beláková Timmy 0 0 0.0 0.0 50.16 3.85
10 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 50.37 3.83
11 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 1 0 0.0 5.0 40.61 4.75
12 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 1 0.0 5.0 41.47 4.65
13 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 42.6 4.53
14 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 43.88 4.4
15 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future 1 0 0.0 5.0 45.05 4.28
16 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 1 0 0.0 5.0 48.85 3.95
17 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 1 0.0 5.0 52.0 3.71
18 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip 2 0 0.0 10.0 42.85 4.5
19 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 0 2 0.0 10.0 44.7 4.32
20 Simona Mikulášová Maron 1 1 0.0 10.0 50.91 3.79
21 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal 2 1 0.0 15.0 41.59 4.64
22 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 3 0 0.0 15.0 42.4 4.55
23 002711 Jitka Sovová Archibald Od Appaloosek 3 0 0.0 15.0 44.45 4.34
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034811 Nikol Vydrová Evo Littlethorn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008011 Hana Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katarína Suchovská Blow-by-Blow Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002512 Lucie Jašková Amia Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Eliška Nemcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS