Cz En

Jumping dvojic

  1. Datum: 31. 08. 2013
  2. Závod: Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 29.6 5.27
2 KruzinskaAdéla AbeilleElitaTriumphans/0 0 0 0.0 0.0 31.78 4.91
3 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.75 4.62
4 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 0 0.0 0.0 35.28 4.42
5 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 36.35 4.29
6 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 37.22 4.19
7 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 0 0.0 0.0 38.5 4.05
8 009511 Ilona Karlová Jack 0 0 0.0 0.0 41.81 3.73
9 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 0 0 0.0 0.0 42.4 3.68
10 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 0.0 0.0 42.65 3.66
11 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 32.48 4.8
12 VetrákováZuzana BariaIsismalýŠúr/0 0 1 0.0 5.0 36.25 4.3
13 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 1 0.0 5.0 39.72 3.93
14 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 0.0 5.0 40.65 3.84
15 071911 Barbora Prokšová Jackie 1 0 0.0 5.0 41.25 3.78
16 010709 Barbora Doudová Mates 0 0 5.84 5.84 48.84 3.19
17 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů 1 0 1.53 6.53 44.53 3.5
18 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 1 1 0.0 10.0 35.82 4.36
19 016905 Věnceslava Šlechtová A3Ch Cassey Romy's Choco 1 0 6.47 11.47 49.47 3.15
20 007512 Veronika Mračková Arianka 0 0 12.0 12.0 55.0 2.84
21 GielJitka GingerMandylion/0 2 0 3.35 13.35 46.35 3.37
22 BzdúškováKamila AnetteSweetAwillon/0 1 0 20.13 25.13 63.13 2.47
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS KruzinskaAdéla EryaJamieElitatriumphans/0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS MišurdováBarbora Zuzy/0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030813 Petr Pacák Kissing Katty z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS