Cz En

Agility Kluby

  1. Datum: 31. 08. 2013
  2. Závod: Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Pollich, Tanja (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 65.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 40.78 4.78
2 KruzinskaAdéla AbeilleElitaTriumphans/0 0 0 0.0 0.0 41.72 4.67
3 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 42.47 4.59
4 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 42.84 4.55
5 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.12 4.52
6 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 50.87 3.83
7 047309 Monika Otipková (Vaňharová) Fee-Bee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 51.13 3.81
8 072511 Jana Šůstalová Matýsek 0 0 0.0 0.0 56.75 3.44
9 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 0.0 0.0 57.59 3.39
10 025108 Tereza Mühlová Blanche Baby Bohemian Beauty 0 0 1.71 1.71 66.71 2.92
11 034005 Jana Šedivá A3Ch Atis Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 45.25 4.31
12 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 46.18 4.22
13 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.0 5.0 46.34 4.21
14 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 46.72 4.17
15 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge 0 1 0.0 5.0 50.15 3.89
16 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud 0 1 0.0 5.0 50.82 3.84
17 010709 Barbora Doudová Mates 1 0 0.0 5.0 53.6 3.64
18 071911 Barbora Prokšová Jackie 1 0 0.0 5.0 58.75 3.32
19 BzdúškováKamila AnetteSweetAwillon/0 0 1 0.35 5.35 65.35 2.98
20 007512 Veronika Mračková Arianka 0 1 1.56 6.56 66.56 2.93
21 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 1 1 0.0 10.0 49.4 3.95
22 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 1 1 0.0 10.0 52.38 3.72
23 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 2 0.0 10.0 55.37 3.52
24 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 13.06 13.06 78.06 2.5
25 VetrákováZuzana BariaIsismalýŠúr/0 3 0 0.0 15.0 45.0 4.33
26 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 2 1 0.0 15.0 56.81 3.43
DIS 026408 Nataša Mühlová Barbarella Beau Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS KruzinskaAdéla EryaJamieElitatriumphans/0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS MišurdováBarbora Zuzy/0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS GielJitka GingerMandylion/0 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009511 Ilona Karlová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016905 Věnceslava Šlechtová A3Ch Cassey Romy's Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030813 Petr Pacák Kissing Katty z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS