Cz En

Jumping II

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Praha - MR plemen v agility
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036509 Lenka Březnová Tricki Toffee Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 37.37 4.17
2 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 37.48 4.16
3 Rajec Kamila Bailey Fileck Yenkee 0 0 0.0 0.0 39.68 3.93
4 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond 0 0 4.03 4.03 47.03 3.32
5 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 0 1 0.0 5.0 33.19 4.7
6 Rajec Kamila A3Ch Arina z Modravé pláně 0 1 0.0 5.0 37.41 4.17
7 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku 0 1 0.0 5.0 42.72 3.65
8 003011 Miroslav Prokop Baqunisile Modrá odysea 0 0 5.23 5.23 48.23 3.23
9 037710 Vladímíra Hladíková Ania Izabel Javanna 0 0 5.42 5.42 48.42 3.22
10 001809 Veronika Kutilová Laster King z Haliparku 1 1 0.0 10.0 42.77 3.65
11 058608 Lenka Herzová Valmont Bohemia Black Diamont 1 0 6.0 11.0 49.0 3.18
12 005604 Tereza Mühlová Abigail Avalanche Bohemian Beauty 0 1 6.99 11.99 49.99 3.12
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 1 3.81 13.81 46.81 3.33
14 055711 Tomáš Rohr Alan Partut Hill 0 1 10.02 15.02 53.02 2.94
15 018511 Dominik Starý Antalya Yum Queen Andarital 1 0 10.26 15.26 53.26 2.93
16 083511 Miloš Kašpar Megi 0 1 10.69 15.69 53.69 2.91
17 038511 Martin Rohr Howard Dark Cloud 1 1 10.1 20.1 53.1 2.94
DIS 007212 Kateřina Fafková Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078412 Michaela Dostálová Athos Z Remízky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057908 Luboš Veselý Zuri Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081411 Aneta Pechoušková Chloe Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015909 Marie Sedláková Barunka Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030510 Marie Sedláková Attila the Warrior Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031310 Lenka Herzová Angel in Action Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028410 Jaroslava Pavlová Exotic Loop Anika Vevos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002911 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058611 Veronika Krejčířová Enrico z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071712 Monika Vosyková Enýska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS