Cz En

Agility II

  1. Datum: 28. 04. 2013
  2. Závod: Praha - MR plemen v agility
  3. Rozhodčí: Schjelderup, Harald (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036509 Lenka Březnová Tricki Toffee Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 37.7 4.32
2 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 39.17 4.16
3 058608 Lenka Herzová Valmont Bohemia Black Diamont 0 0 0.0 0.0 40.29 4.05
4 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 33.28 4.9
5 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 0 0.0 5.0 35.23 4.63
6 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky 1 0 0.0 5.0 37.43 4.35
7 Rajec Kamila A3Ch Arina z Modravé pláně 1 0 0.0 5.0 37.49 4.35
8 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora 1 0 0.0 5.0 40.62 4.01
9 002911 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály 1 0 0.0 5.0 44.08 3.7
10 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 2 0 0.0 10.0 32.62 5.0
11 Rajec Kamila Bailey Fileck Yenkee 1 1 0.0 10.0 42.9 3.8
12 083511 Miloš Kašpar Megi 0 1 6.03 11.03 51.03 3.19
13 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond 1 0 6.91 11.91 51.91 3.14
14 015909 Marie Sedláková Barunka Werneta 1 0 7.84 12.84 52.84 3.08
15 005604 Tereza Mühlová Abigail Avalanche Bohemian Beauty 2 0 3.1 13.1 48.1 3.39
16 081411 Aneta Pechoušková Chloe Happy Bohemia Alké 1 2 2.69 17.69 47.69 3.42
17 031310 Lenka Herzová Angel in Action Vivacious Diamonds 1 1 8.76 18.76 53.76 3.03
18 028410 Jaroslava Pavlová Exotic Loop Anika Vevos 0 0 20.46 20.46 65.46 2.49
19 078412 Michaela Dostálová Athos Z Remízky 1 2 6.85 21.85 51.85 3.14
20 003011 Miroslav Prokop Baqunisile Modrá odysea 2 2 12.3 32.3 57.3 2.84
21 030510 Marie Sedláková Attila the Warrior Vivacious Diamonds 1 2 17.63 32.63 62.63 2.6
DIS 057908 Luboš Veselý Zuri Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038511 Martin Rohr Howard Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055711 Tomáš Rohr Alan Partut Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058611 Veronika Krejčířová Enrico z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS