Cz En

Agility I

  1. Datum: 27. 04. 2013
  2. Závod: Praha - MR plemen v agility
  3. Rozhodčí: Schjelderup, Harald (NO)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 37.86 4.75
2 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky 0 0 0.0 0.0 38.16 4.72
3 036509 Lenka Březnová Tricki Toffee Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 42.24 4.26
4 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 42.45 4.24
5 001809 Veronika Kutilová Laster King z Haliparku 0 0 0.0 0.0 48.81 3.69
6 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora 1 0 0.0 5.0 40.28 4.47
7 031310 Lenka Herzová Angel in Action Vivacious Diamonds 0 1 0.0 5.0 47.5 3.79
8 075309 Sabina Votýpková Xanny Černá hláska 0 1 1.45 6.45 52.45 3.43
9 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice 2 0 0.0 10.0 34.33 5.24
10 Rajec Kamila A3Ch Arina z Modravé pláně 2 0 0.0 10.0 39.93 4.51
11 058608 Lenka Herzová Valmont Bohemia Black Diamont 2 0 0.0 10.0 44.35 4.06
12 Rajec Kamila Bailey Fileck Yenkee 2 0 0.0 10.0 45.55 3.95
13 063512 Veronika Veselá Enfant Terrible Du Champ D´Onyx 1 1 0.0 10.0 48.07 3.74
14 003011 Miroslav Prokop Baqunisile Modrá odysea 2 0 1.07 11.07 52.07 3.46
15 030510 Marie Sedláková Attila the Warrior Vivacious Diamonds 1 1 3.57 13.57 54.57 3.3
16 028410 Jaroslava Pavlová Exotic Loop Anika Vevos 0 0 14.49 14.49 65.49 2.75
17 005604 Tereza Mühlová Abigail Avalanche Bohemian Beauty 3 0 0.0 15.0 48.57 3.71
18 018511 Dominik Starý Antalya Yum Queen Andarital 0 0 16.59 16.59 67.59 2.66
19 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond 3 0 1.96 16.96 52.96 3.4
20 083511 Miloš Kašpar Megi 1 1 19.89 29.89 70.89 2.54
DIS 007212 Kateřina Fafková Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078412 Michaela Dostálová Athos Z Remízky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057908 Luboš Veselý Zuri Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081411 Aneta Pechoušková Chloe Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015909 Marie Sedláková Barunka Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037710 Vladímíra Hladíková Ania Izabel Javanna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038511 Martin Rohr Howard Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002911 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055711 Tomáš Rohr Alan Partut Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058611 Veronika Krejčířová Enrico z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071712 Monika Vosyková Enýska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS