Cz En

Agility medium

  1. Datum: 11. 04. 2010
  2. Závod: Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 59.0 s
  5. Maximální čas: 94.0 s
  6. Délka: 190.0 m
  7. Velikost: M
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 151900 Martina Wasserbauerová A3Ch Jessí 0 0 0.0 0.0 41.57 4.57 V V
2 Bednáriková Dagmara Dantes Edmond Mendy 0 0 0.0 0.0 43.35 4.38 V V
3 035605 Veronika Hrušková Haryk 0 0 0.0 0.0 43.82 4.34 V V
4 034106 Ondřej Lembard Aiki Mantis 0 0 0.0 0.0 51.91 3.66 V V
5 001106 Veronika Hrušková A3Ch Benny 0 0 0.0 0.0 55.03 3.45 V V
6 019705 Klára Tioková Orinoka Tuskulum 1 0 0.0 5.0 41.13 4.62 V V
7 136100 Magda Zajacová Bórin z Lorienu Moravia 1 0 0.0 5.0 41.91 4.53 V V
8 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 1 0.0 5.0 44.31 4.29 V V
9 Bekasiewicz Nina Korsa 0 1 0.0 5.0 44.87 4.23 V V
10 012706 Radka Breksová Charlie 1 0 0.0 5.0 46.25 4.11 V V
11 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura 0 1 0.0 5.0 46.66 4.07 V V
12 027009 Nikol Mrázová A3Ch Cleo Z Panství Offenheim 1 0 0.0 5.0 47.91 3.97 V V
13 Kovalčiková Lucka Le Quadrupede Loyal Medyra 0 1 0.0 5.0 48.04 3.96 V V
14 182103 Klára Chod Jerry 1 0 0.0 5.0 51.78 3.67 V V
15 Škodová Kristína Biski Roxy-Ag 2 0 0.0 10.0 40.0 4.75 VD VD
16 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 1 0.0 10.0 42.65 4.45 VD VD
17 002108 Petr Gzyl Bad z Krčmáně 1 1 0.0 10.0 43.82 4.34 VD VD
DIS Vetráková Zuzana Aria Clea Malý Šúr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katarína Kačmáryová Shoki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023409 Tereza Snášilová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012510 Martina Binarová Flash ze Zámecké zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzula Judita od Pálfych DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031507 Bohumil Skupina Elma Astako DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Antalová Miruš Beautiful Beast Divoky Sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008809 Klára Tioková Antonín z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051908 Jana Vokurková Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055409 Simona Krupicová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS