Cz En

Jump Medium

  1. Datum: 10. 04. 2010
  2. Závod: Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 45.0 s
  5. Maximální čas: 72.0 s
  6. Délka: 181.0 m
  7. Velikost: M
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002108 Petr Gzyl Bad z Krčmáně 0 0 0.0 0.0 37.09 4.88 V V
2 151900 Martina Wasserbauerová A3Ch Jessí 0 0 0.0 0.0 37.82 4.79 V V
3 Bednáriková Dagmara Dantes Edmond Mendy 0 0 0.0 0.0 38.41 4.71 V V
4 012510 Martina Binarová Flash ze Zámecké zahrady 0 0 0.0 0.0 39.43 4.59 V V
5 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee 0 0 0.0 0.0 41.0 4.41 V V
6 035605 Veronika Hrušková Haryk 0 0 0.0 0.0 42.82 4.23 V V
7 027009 Nikol Mrázová A3Ch Cleo Z Panství Offenheim 0 0 0.0 0.0 43.87 4.13 V V
8 008809 Klára Tioková Antonín z Karlovy chalupy 1 0 0.0 5.0 36.53 4.95 V V
9 019705 Klára Tioková Orinoka Tuskulum 1 0 0.0 5.0 36.68 4.93 V V
10 Katarína Kačmáryová Shoki 1 0 0.0 5.0 36.87 4.91 V V
11 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 1 0.0 10.0 38.07 4.75 VD VD
12 001106 Veronika Hrušková A3Ch Benny 0 0 13.59 13.59 58.59 3.09 VD VD
13 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 2 1.69 16.69 46.69 3.88 D D
14 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 4 0 0.0 20.0 34.19 5.29 D D
15 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 3 1 0.0 20.0 41.25 4.39 D D
DIS 012706 Radka Breksová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Škodová Kristína Biski Roxy-Ag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kovalčiková Lucka Le Quadrupede Loyal Medyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Aria Clea Malý Šúr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 136100 Magda Zajacová Bórin z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023409 Tereza Snášilová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzula Judita od Pálfych DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 182103 Klára Chod Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031507 Bohumil Skupina Elma Astako DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034106 Ondřej Lembard Aiki Mantis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bekasiewicz Nina Korsa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Antalová Miruš Beautiful Beast Divoky Sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051908 Jana Vokurková Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055409 Simona Krupicová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS