Cz En

Agility sobota L

  1. Datum: 23. 03. 2013
  2. Závod: Olomouc Nové Sady - Agility závody
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 89.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 42.68 4.43
2 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 45.47 4.16
3 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 38.32 4.93
4 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 40.56 4.66
5 023012 Dana Sedláková Aniffe z Říše fantazie 1 0 0.0 5.0 40.58 4.66
6 045010 Michal Najman Amy Cuddly von Peter und Lydia 1 0 0.0 5.0 42.16 4.48
7 Leszek Kalisz Cute Celest Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 46.06 4.1
8 043712 Kateřina Puflerová Adelin Bánov Bells 1 0 0.63 5.63 47.63 3.97
9 008907 Eva Knapková Megy 0 1 1.5 6.5 48.5 3.9
10 058212 Kateřina Puflerová Baron 0 0 8.27 8.27 55.27 3.42
11 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 1 4.85 9.85 51.85 3.65
12 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 2 0 0.0 10.0 36.75 5.14
13 000412 Michal Najman BIG WONDER von Peter und Lydia 1 1 0.0 10.0 41.27 4.58
14 013310 Marie Řežábková Amálka Brouček 1 1 0.0 10.0 42.25 4.47
15 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 1 1 0.0 10.0 42.52 4.44
16 043206 Bohuslav Přibyl Bára 2 0 0.0 10.0 46.15 4.1
17 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky 1 1 0.58 10.58 47.58 3.97
18 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 1 1 3.82 13.82 50.82 3.72
19 027609 Hana Petrlová A Lyric Mystique Near Future 2 1 0.0 15.0 44.87 4.21
20 Iwona Kalisz Golden Tiger ACE (FCI) 2 1 0.0 15.0 45.08 4.19
21 Irena Kempińska A'LITTLE RA Eli Way 2 2 0.0 20.0 44.8 4.22
22 057911 Jitka Kotrlová Enji 3 2 0.0 25.0 46.95 4.03
23 014012 Hana Zemánková Erin Silver z Henrisaru 0 0 25.01 25.01 72.01 2.62
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028612 Markéta Klanduchová Exceptional Kazari Toyo-Ken DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014913 Michaela Mlčochová Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074111 Kateřina Ježová Eik z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037907 Lucie Glejdurová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055712 Marie Poliánová Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS