Cz En

Agility - Large

  1. Datum: 04. 08. 2012
  2. Závod: Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, Mistrovství republiky kníračů
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007708 Soňa Vlčková Cessy Irish Hafkins 0 0 0.0 0.0 35.6 4.55 V V
2 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 36.9 4.39 V V
3 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 36.95 4.38 V V
4 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 0 0 0.0 0.0 39.93 4.06 V V
5 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 0 0.34 0.34 40.34 4.02 V V
6 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 38.04 4.26 V V
7 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 0 5.64 5.64 45.64 3.55 V V
8 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 2.04 7.04 42.04 3.85 VD VD
9 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 1 0 3.58 8.58 43.58 3.72 VD VD
10 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy 0 1 6.93 11.93 46.93 3.45 VD VD
11 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 12.76 12.76 52.76 3.07 VD VD
12 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 2 1 0.0 15.0 39.5 4.1 VD VD
13 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 1 1 7.29 17.29 47.29 3.43 D D
14 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 8.8 18.8 48.8 3.32 D D
15 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 1 1 14.34 24.34 54.34 2.98 D D
16 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 1 21.16 26.16 61.16 2.65 BO BO
17 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 1 17.4 27.4 57.4 2.82 BO BO
18 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 1 20.77 30.77 60.77 2.67 BO BO
DIS 050911 Veronika Vostrá Hvězdička z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS