Cz En

Prvomájové závody agility 2011

  1. Datum: 01. 05. 2011
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.0 0.0 33.73 4.86 V V
2 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei 0 0 0.0 0.0 37.4 4.39 V V
3 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.85 4.12 V V
4 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 40.21 4.08 V V
5 004508 Pavlína Courtonová Electra Ithaka Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.64 3.85 V V
6 036805 Zuzana Tvrzníková Kryštůfek Robin 0 0 1.46 1.46 45.46 3.61 V V
7 029810 Hana Šejnohová Cory Murphy's Law 0 0 4.71 4.71 48.71 3.37 V V
8 076409 Lenka Sack Psycho 1 0 0.0 5.0 39.92 4.11 V V
9 031809 Klára Zavřelová Chelsee 1 0 0.0 5.0 41.86 3.92 V V
10 043609 Lenka Nováková Echo Fiery Lucifer 0 1 0.0 5.0 42.86 3.83 V V
11 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer 2 1 6.48 21.48 50.48 3.25 D D
DIS 042510 Kosáčková Jana Oscar Adia Avi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047209 Ivana Petrželková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014109 Pavlína Courtonová Mikey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010511 Marie Horáková Dášenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071309 Eliška Vomočilová Gavor Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003109 Kateřina Štefečková Brandy Bredie's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001710 Ivana Petrželková Besso Blanco De Ithaka Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053008 Pavlína Courtonová Fortuna of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003409 Kateřina Málková Barny Magic Velvet Felicity DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028205 Hana Šejnohová Bonie Perla Vltavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015507 Jana Vodvárková Appetite Omega Stars DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012407 Eva Zezuláková A3Ch Dark Cherry Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031406 Ivana Patáková A3Ch Brim Roxy Ag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011607 Jindra Trnovcová Eliot Kamínek pahorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS