Jindřich Svoboda

  1. Číslo: 006968
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 11. 05. 2024
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 068319 (M), Calimero Zapa Moravia

    Arrow_down
  2. 036324 (L), Quota Deabei

    Arrow_down
  3. 045224 (M), Celestin Bred with love

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA1, Quota Deabei: 4/11, 43.14 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  5. 2. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 3/6, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  6. 3. Zkouška LA1, Quota Deabei: 4/11, 36.7 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  7. 3. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  8. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  9. Agility L neděle, Quota Deabei: Diskvalifikován

  10. Agility L sobota, Quota Deabei: Diskvalifikován

  11. Jumping L neděle, Quota Deabei: Diskvalifikován

  12. Jumping L sobota, Quota Deabei: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA1 neděle, Quota Deabei: 2/11, 50.06 s, 17.06 tr. b., 2.96 m/s

  14. Zkouška LA1 sobota, Quota Deabei: Diskvalifikován

  15. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  16. 1. Zkouška LA1, Quota Deabei: 4/14, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  17. 2. Zkouška LA1, Quota Deabei: 5/14, 44.18 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  18. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  19. 1. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA1, Quota Deabei: Diskvalifikován

  21. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  22. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  23. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  24. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 2/3, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  25. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  26. agility open M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  27. Jumping open M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  28. Zkouška A2 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  29. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  30. dr.A1, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 65.32 s, 18.32 tr. b., 2.39 m/s

  31. pr.A1, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  32. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  33. agility open M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  34. Jumping open M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  35. Zkouška A1 M, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  36. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  37. Open AGI M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  38. Open JUMP M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  39. Zkouška A1 M, Calimero Zapa Moravia: 2/5, 45.46 s, 1.96 tr. b., 3.45 m/s

  40. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  41. 1. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 41.83 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  44. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  45. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  46. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 2/5, 43.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  47. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  48. 1. Zkouška A1 M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  49. 2. Zkouška A1 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  51. A1 II M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  52. A1 I M, Calimero Zapa Moravia: 1/10, 36.34 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  53. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  54. Zkouška MA1 I, Calimero Zapa Moravia: 4/12, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. Zkouška MA1 II, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  56. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  57. MA1 - I., Calimero Zapa Moravia: 5/6, 46.79 s, 10.29 tr. b., 3.21 m/s

  58. MA1 - II., Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  60. A1 II M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  61. A1 I M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  63. A1 II M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  64. A1 I M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  65. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  66. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  67. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  68. Zkouška A1 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován