Cz En

068319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jindřich Svoboda, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Calimero Zapa Moravia, Pudl

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  2. Agility M: Diskvalifikován

  3. Jumping M: Diskvalifikován

  4. Zkouška MA2: 2/3, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  5. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  6. agility open M: Diskvalifikován

  7. Jumping open M: Diskvalifikován

  8. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  9. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  10. dr.A1: 3/8, 65.32 s, 18.32 tr. b., 2.39 m/s

  11. pr.A1: 1/8, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  12. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  13. agility open M: Diskvalifikován

  14. Jumping open M: Diskvalifikován

  15. Zkouška A1 M: 1/4, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  16. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  17. Open AGI M: Diskvalifikován

  18. Open JUMP M: Diskvalifikován

  19. Zkouška A1 M: 2/5, 45.46 s, 1.96 tr. b., 3.45 m/s

  20. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  21. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška MA1: 2/7, 41.83 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  23. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  24. Agility M: Diskvalifikován

  25. Jumping M: Diskvalifikován

  26. Zkouška MA1: 2/5, 43.47 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  27. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  28. 1. Zkouška A1 M: 3/7, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  29. 2. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  31. A1 II M: Diskvalifikován

  32. A1 I M: 1/10, 36.34 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  33. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  34. Zkouška MA1 I: 4/12, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  35. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  37. MA1 - I.: 5/6, 46.79 s, 10.29 tr. b., 3.21 m/s

  38. MA1 - II.: Diskvalifikován

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  40. A1 II M: Diskvalifikován

  41. A1 I M: Diskvalifikován

  42. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  43. A1 II M: Diskvalifikován

  44. A1 I M: Diskvalifikován

  45. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  46. Agility M: Diskvalifikován

  47. Jumping M: Diskvalifikován

  48. Zkouška A1 M: Diskvalifikován