Cz En

028214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Kafková

    Člen KA

Pes

  1. Sam, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  2. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  3. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  4. zkouška 3 SA3: 10/13, 44.28 s, 6.28 tr. b., 4.02 m/s

  5. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  6. Zkouška 1 SA3: 3/9, 49.15 s, 13.15 tr. b., 3.64 m/s

  7. Zkouška 2 SA3: 5/9, 45.49 s, 6.49 tr. b., 3.85 m/s

  8. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  9. ZkA. SA3 I.: 4/9, 52.54 s, 22.54 tr. b., 3.05 m/s

  10. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  11. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  12. Agility open S: 2/18, 45.55 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  13. Jumping open S: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  16. 1. Zka - SA2: 2/8, 45.2 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  17. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  19. Jumping S 1: Diskvalifikován

  20. Jumping S 2: 8/23, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  21. Jumping S 3: 5/23, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  22. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  23. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  24. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  25. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  26. A2 SA2: Diskvalifikován

  27. Agility S: Diskvalifikován

  28. Jumping S: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  30. Jumping III S: Diskvalifikován

  31. Jumping II S: Diskvalifikován

  32. Jumping I S: 12/24, 52.6 s, 19.6 tr. b., 3.38 m/s

  33. ZkA III. SA2: 2/8, 48.09 s, 11.09 tr. b., 3.64 m/s

  34. ZkA. II. SA2: 1/8, 38.73 s, 0.73 tr. b., 3.46 m/s

  35. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  36. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  37. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška SA2: 8/13, 39.61 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  39. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  40. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  43. Agility Open S: 3/22, 39.83 s, 1.83 tr. b., 3.79 m/s

  44. Jumping Open S: 10/22, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  45. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  46. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  47. Zk.A II. SA2: 4/5, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  48. ZkA. I. SA2: 3/5, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  49. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  50. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  51. ZkA I. SA2: 11/15, 42.54 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  52. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  53. 1. zkouška SA2: 7/13, 42.18 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  54. 2. zkouška SA2: 3/13, 53.76 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  55. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  56. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  59. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  60. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  61. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  62. Druhá zkouška SA2: 1/7, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  63. První zkouška SA2: 1/7, 41.14 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  64. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  65. Jumping III. S: 5/21, 29.03 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  66. Jumping II. S: Diskvalifikován

  67. Jumping I. S: Diskvalifikován

  68. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  69. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  70. ZkA I. SA2: 2/15, 43.46 s, 2.46 tr. b., 3.52 m/s

  71. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  72. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška SA2: 5/14, 35.34 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  74. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  75. Běh dvojic Small: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  76. JUMPING Small: 7/25, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  77. SA2: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  79. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  80. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  81. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  82. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška SA2: 7/13, 49.83 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  84. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  85. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška SA2: 2/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  87. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  88. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  89. ZkA. I SA2: 2/14, 45.48 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  90. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  91. Agility Open S: Diskvalifikován

  92. Jumping Open S: 5/19, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  93. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  94. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  95. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  99. ZkA II. SA2: 3/12, 49.09 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  100. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  101. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  102. Jumping III. S: 16/25, 39.56 s, 17.56 tr. b., 3.36 m/s

  103. Jumping II. S: 13/25, 40.77 s, 8.77 tr. b., 3.68 m/s

  104. Jumping I. S: Diskvalifikován

  105. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  106. ZkA II. SA2: 3/11, 46.65 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  107. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  108. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  109. SA2 I.: Diskvalifikován

  110. SA2 II.: Diskvalifikován

  111. SA2 III.: 1/14, 39.61 s, 10.61 tr. b., 3.81 m/s

  112. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  113. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  114. Jumping Open S: Diskvalifikován

  115. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  116. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  117. JUMPING: Diskvalifikován

  118. SA2: Diskvalifikován

  119. ŠTAFETA DVOJIC SMALL: 13/22, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  120. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  121. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška SA2: 4/14, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  123. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  124. NE - Holdye memorial S: 10/20, 51.47 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  125. NE - jumping S: Diskvalifikován

  126. NE - Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  127. SO - agility S: 4/24, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  128. SO - jumping S: 7/23, 35.27 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  129. SO - Zkouška agility SA2: 5/13, 46.65 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  130. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  131. 1.zkouška SA2: 8/13, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  132. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  133. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  134. agility open S: 15/43, 39.79 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  135. jumping S: Diskvalifikován

  136. zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  138. Agility S: Diskvalifikován

  139. Jumping S: 9/21, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  140. Zkouška SA2: 2/8, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  141. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  142. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  143. Horní Počernice, 2. běh: 9/13, 59.82 s, 24.82 tr. b., 2.64 m/s

  144. Horní Počernice, 3. běh: 6/13, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  145. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  146. 1. zkouška SA2: 9/15, 43.98 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  147. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  148. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  149. ZkA II SA1 SA1: 4/11, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  150. ZkA I SA1 SA1: Diskvalifikován

  151. ZkA NE II SA1 SA1: 1/9, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  152. ZkA NE I SA1 SA1: 1/9, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  153. ZkJ SA1 SA1: Diskvalifikován

  154. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  155. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  157. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  158. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  159. Heroutice, 2. běh: 4/10, 39.77 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  160. Heroutice, 3. běh: 1/10, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  161. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  162. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  165. Zkouška A1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  166. Zkouška A1 - 2 SA1: 3/9, 47.5 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  167. Zkouška A1 - 3 SA1: Diskvalifikován

  168. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  169. NE - Acana jumping S: 7/25, 37.31 s, 1.31 tr. b., 3.7 m/s

  170. NE - Holdye Memorial Agility S: Diskvalifikován

  171. NE - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  172. SO - Acana agility S: 18/31, 45.18 s, 13.18 tr. b., 3.52 m/s

  173. SO - Acana jumping S: Diskvalifikován

  174. SO - zkouška SA1 SA1: Diskvalifikován

  175. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  176. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška SA1: 5/10, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s