080322

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslava Pavlová, Rýzmburk u České Skalice

    Arrow_down

Pes

  1. Yorika Noblesse Charm, Malý kontinentální španěl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 XS: 1/2, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  3. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  4. 3. zkouška A3 XS: 1/2, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  5. 4. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  6. 5. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  7. 6. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  9. 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. 3.zkouška: 1/3, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  13. 1.zkouška: 1/3, 55.61 s, 17.61 tr. b., 3.38 m/s

  14. 2.zkouška: Diskvalifikován

  15. 3.zkouška: 2/3, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  16. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  17. 4. A3 XS: Diskvalifikován

  18. 5. A3 XS: 3/4, 62.12 s, 16.12 tr. b., 3.44 m/s

  19. 6. A3 XS: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  21. 1. zkouška A3 XS: 1/2, 53.21 s, 1.21 tr. b., 4.08 m/s

  22. 2. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  23. 3. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Speciál pro A3 (halové trojzkoušky), 26. 10. 2023

  25. III. zkouška A3: Diskvalifikován

  26. II. zkouška A3: Diskvalifikován

  27. I. zkouška A3: Diskvalifikován

  28. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  29. 1. Zkouška XSA2: 1/1, 53.85 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  30. 2. Zkouška XSA2: 1/1, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  31. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  32. agility: 4/8, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  33. jumping: Diskvalifikován

  34. zkoušky: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  36. 1. zkouška A2 - ÚT XS: Diskvalifikován

  37. 1. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška A2 - ÚT XS: 1/1, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  39. 2. zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  40. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  41. Agility XS: 2/9, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  42. Junping XS 2: 1/1, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  43. Zkouška A2 XS: 1/1, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  44. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  45. 1.zkouška: 1/2, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  46. 2.zkouška: 1/2, 45.85 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  47. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  48. 1.zkouška: Diskvalifikován

  49. 2.zkouška: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  51. II. zkouška XSA2: 2/3, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  52. I. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  53. Dolní Přím - Probluz - Odpolední zkoušky Probluz, 28. 05. 2023

  54. Zkouška 1: 1/1, 39.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  55. Zkouška 2: Diskvalifikován

  56. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  57. Zkouška agility 1: 1/3, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  58. Zkouška agility 2: 2/3, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  59. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  60. Tuneliáda A1: 1/2, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  61. 1. Zkouška: 1/2, 39.66 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  62. 2. Zkouška: 1/2, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  63. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  64. 1.zkouška: 1/1, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  65. 2.zkouška: Diskvalifikován

  66. 3.zkouška: 1/1, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  67. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  68. 1.zkouška: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška: 1/1, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  70. 3.zkouška: 1/1, 34.63 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  71. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  72. 1. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška XSA1: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  75. II. Jumping A0: Diskvalifikován

  76. I. Jumping A0: 1/5, 23.01 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s