034421

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Havlová

    Arrow_down

Pes

  1. Pupík, Francouzský buldoček

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  2. 1. Zkouška SA2: 3/7, 62.83 s, 17.83 tr. b., 3.37 m/s

  3. 2. Zkouška SA2: 3/7, 58.02 s, 18.02 tr. b., 3.48 m/s

  4. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  5. ZkA. II. SA2: 2/5, 66.31 s, 31.31 tr. b., 2.56 m/s

  6. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  7. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  8. Agility Družstev S: 17/25, 61.52 s, 13.52 tr. b., 3.28 m/s

  9. Agility Jednotlivci Junioři S: 10/13, 59.82 s, 10.82 tr. b., 3.58 m/s

  10. Jumping Družstev S: Diskvalifikován

  11. Jumping Jednotlivci Junioři S: 11/14, 52.31 s, 11.31 tr. b., 3.67 m/s

  12. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  13. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. 2.Zkouška SA2: 4/6, 67.17 s, 25.17 tr. b., 3.22 m/s

  15. Třebíč - Zemědělka - 2xZK + J0 (a hra pro všechny), 20. 08. 2023

  16. II.Zkouška A2 S: 2/2, 50.15 s, 5.15 tr. b., 3.33 m/s

  17. I.Zkouška A2 S: 2/2, 50.45 s, 10.45 tr. b., 3.19 m/s

  18. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  19. 1. zkouška A2 - ÚT S: 1/2, 49.14 s, 1.14 tr. b., 3.58 m/s

  20. 2. zkouška A2 - ÚT S: 2/2, 47.31 s, 8.31 tr. b., 3.47 m/s

  21. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  22. 1.zkouška: 2/9, 49.35 s, 1.35 tr. b., 3.53 m/s

  23. 2.zkouška: Diskvalifikován

  24. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  25. Jump III. SA2 + A3: Diskvalifikován

  26. Jump II. SA2 + A3: Diskvalifikován

  27. Jump I. SA2 + A3: Diskvalifikován

  28. Dolní Lánov - Krkonošské jumpingy s YOGGIES + A0, 02. 07. 2023

  29. A2,A3 Jumping II. S: 2/5, 40.4 s, 5.4 tr. b., 3.42 m/s

  30. A2,A3 Jumping I. S: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  32. ZkA. II. SA2: 2/5, 57.96 s, 6.96 tr. b., 3.36 m/s

  33. ZkA. I. SA2: 3/5, 64.19 s, 18.19 tr. b., 3.04 m/s

  34. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  35. II. Zkouška SA2: 1/5, 52.65 s, 9.65 tr. b., 3.23 m/s

  36. I. Zkouška SA2: 2/5, 46.43 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  37. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  38. Tuneliáda A2 + A3: 7/10, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  39. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška: 3/4, 57.88 s, 12.88 tr. b., 3.28 m/s

  41. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  42. II. zkouška: 2/4, 45.78 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  43. I. zkouška: 2/4, 59.1 s, 27.1 tr. b., 3.01 m/s

  44. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  45. 1. zkouška: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška: 2/3, 50.28 s, 3.28 tr. b., 3.36 m/s

  47. 3. zkouška: 2/3, 51.25 s, 12.25 tr. b., 3.12 m/s

  48. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  49. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  50. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  52. 1. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  53. 2. zkouška SA2 S: Diskvalifikován

  54. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  55. II. Zkouška SA2: 2/4, 67.81 s, 18.81 tr. b., 3.1 m/s

  56. I. Zkouška SA2: 1/4, 67.76 s, 16.76 tr. b., 3.25 m/s

  57. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  58. 1.zkouška: 1/4, 51.49 s, 0.0 tr. b., 3.3 m/s

  59. 2.zkouška: 2/4, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  60. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  61. 1.zkouška: 4/4, 51.97 s, 10.0 tr. b., 2.94 m/s

  62. 2.zkouška: Diskvalifikován

  63. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  64. II. zkouška A1 S: 1/2, 48.63 s, 5.63 tr. b., 3.25 m/s

  65. I. zkouška A1 S: 1/2, 50.97 s, 13.97 tr. b., 3.34 m/s

  66. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  67. 1. zkouška A1 S: 3/3, 72.84 s, 27.84 tr. b., 2.44 m/s

  68. 2. zkouška A1 S: 1/3, 49.3 s, 8.3 tr. b., 3.31 m/s

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  70. 1.zkouška: 2/6, 64.82 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  71. 2.zkouška: 3/6, 51.71 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  72. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  73. II. Zkouška SA1: 4/7, 46.55 s, 7.55 tr. b., 3.22 m/s

  74. I. Zkouška SA1: 1/7, 45.2 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  75. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  76. 1.zkouška: 2/5, 46.18 s, 8.18 tr. b., 3.25 m/s

  77. 2.zkouška: 1/5, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  78. 3.zkouška: Diskvalifikován

  79. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  80. II. zkouška: 3/5, 48.38 s, 11.38 tr. b., 3.2 m/s

  81. I. zkouška: 2/5, 48.76 s, 5.76 tr. b., 3.45 m/s

  82. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  83. ČT - 1. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  84. ČT - 2. zkouška A1 S: 1/1, 47.96 s, 14.96 tr. b., 3.13 m/s

  85. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  86. Zkouška II. SA1: 3/4, 52.99 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  87. Zkouška I. SA1: 3/4, 61.7 s, 13.7 tr. b., 2.58 m/s

  88. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  89. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  90. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  91. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  92. Jumping Squads as Individual: 14/44, 53.17 s, 3.17 tr. b., 3.76 m/s

  93. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  94. 1.zkouška: Diskvalifikován

  95. 2.zkouška: Diskvalifikován