074319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Baletková

    Arrow_down

Pes

  1. Heda Z Pravého břehu, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 70 s Calibrou - 3 x jumping A0 + 3 x A3, 17. 05. 2024

  2. Zkouška I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška II.: Diskvalifikován

  4. Zkouška III.: 3/4, 55.72 s, 6.72 tr. b., 3.5 m/s

  5. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKY V Suchdole, 11. 05. 2024

  6. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška agility: 2/2, 55.5 s, 13.5 tr. b., 3.39 m/s

  8. Starý Jičín - Podhradní zkoušky 1, 01. 05. 2024

  9. 1. Zkouška Agility: 2/5, 61.55 s, 22.55 tr. b., 2.86 m/s

  10. 2. Zkouška Agility: 2/5, 52.88 s, 7.88 tr. b., 3.4 m/s

  11. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 5 - dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  12. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  14. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  15. A3 XS 1.zkouška: 4/6, 59.02 s, 14.02 tr. b., 3.39 m/s

  16. A3 XS 2.zkouška: 3/6, 59.12 s, 11.12 tr. b., 3.25 m/s

  17. Jumping A3 XS: 6/7, 44.83 s, 2.83 tr. b., 3.26 m/s

  18. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  19. 1. zkouška Dogplace: 1/3, 56.13 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  20. 2. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  21. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  22. 1. zkouška XSA2: 1/3, 52.5 s, 13.5 tr. b., 3.09 m/s

  23. 2. zkouška XSA2: Diskvalifikován

  24. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  25. 1. zkouška Krmiva Hulín: 1/4, 47.37 s, 1.37 tr. b., 3.72 m/s

  26. 2. zkouška Krmiva Hulín: 2/4, 46.17 s, 3.17 tr. b., 3.57 m/s

  27. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  28. 1. zkouška XS A2: 1/6, 54.51 s, 11.51 tr. b., 3.5 m/s

  29. 2. zkouška XS A2: Diskvalifikován

  30. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  31. 1.zkouška A2: 2/4, 36.97 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  32. 2.zkouška A2: 2/4, 46.56 s, 3.56 tr. b., 3.44 m/s

  33. 3.zkouška A2: 4/4, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  34. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  35. Agility XS: 2/8, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  36. Jumping XS: Diskvalifikován

  37. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  38. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  39. Agility XS: Diskvalifikován

  40. Jumping XS: Diskvalifikován

  41. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  42. Agility Družstev XS: 9/12, 58.3 s, 4.3 tr. b., 3.46 m/s

  43. Agility Jednotlivci Junioři XS: Diskvalifikován

  44. Jumping Družstev XS: 9/12, 49.43 s, 1.43 tr. b., 3.76 m/s

  45. Jumping Jednotlivci Junioři XS: 6/10, 48.11 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  46. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  47. 1.zkouška: 2/2, 53.04 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  48. 2. zkouška: 1/2, 51.86 s, 0.86 tr. b., 3.39 m/s

  49. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  50. Agility XS: Diskvalifikován

  51. Jumping III. XS: Diskvalifikován

  52. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  53. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  54. jumping XSA2: Diskvalifikován

  55. zkouška XSA2: 3/6, 58.3 s, 2.3 tr. b., 3.38 m/s

  56. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  57. Agility II XS: Diskvalifikován

  58. Agility I XS: 7/23, 63.78 s, 8.78 tr. b., 3.45 m/s

  59. Jumping II XS: Diskvalifikován

  60. Jumping I XS: Diskvalifikován

  61. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  62. 1. Zkouška XSA2: 1/2, 59.9 s, 2.9 tr. b., 3.57 m/s

  63. 2. Zkouška XSA2: 1/2, 54.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  64. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  65. Agility 1: 13/22, 64.63 s, 14.63 tr. b., 3.13 m/s

  66. Jumping 1: 9/22, 47.51 s, 5.11 tr. b., 3.75 m/s

  67. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  68. 1st Agility Trial: 2/3, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.43 m/s

  69. 2nd Agility Trial: 1/3, 56.3 s, 8.3 tr. b., 3.36 m/s

  70. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  71. zkouška XSA2 1: Diskvalifikován

  72. zkouška XSA2 2: 4/4, 81.52 s, 33.52 tr. b., 2.6 m/s

  73. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  74. 1st Agility Trial: 1/4, 53.82 s, 5.82 tr. b., 3.38 m/s

  75. 2nd Agility Trial: 3/4, 70.83 s, 23.33 tr. b., 2.54 m/s

  76. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  77. 1.zkouška XSA2: 2/3, 68.0 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  78. 2.zkouška XSA2: 1/3, 58.29 s, 8.29 tr. b., 3.05 m/s

  79. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  80. Agility Trial Natures Wolf I: 2/6, 61.5 s, 11.5 tr. b., 3.06 m/s

  81. Agility Trial Natures Wolf II: 4/6, 64.52 s, 15.52 tr. b., 2.85 m/s

  82. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  83. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  84. Agility Trial I s JK Animals: 3/5, 55.61 s, 11.61 tr. b., 3.43 m/s

  85. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  86. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška A2: 1/4, 45.92 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  88. 3. zkouška A2: 1/4, 56.56 s, 13.56 tr. b., 3.25 m/s

  89. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  90. Agility Trial Dogplace I: 2/3, 56.4 s, 16.4 tr. b., 3.07 m/s

  91. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  92. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  93. Agility I Sheltie: 3/3, 60.31 s, 8.31 tr. b., 3.42 m/s

  94. Jumping II Sheltie: Diskvalifikován

  95. Jumping I Sheltie: 3/3, 48.92 s, 9.92 tr. b., 3.7 m/s

  96. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  97. 1. zkouška A2: 1/2, 48.96 s, 5.46 tr. b., 3.37 m/s

  98. 2. zkouška A2: 1/2, 55.66 s, 1.66 tr. b., 3.32 m/s

  99. 3. zkouška A2: 1/2, 45.14 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  101. Zkouška A2 1 běh: 1/2, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  102. Zkouška A2 2 běh: Diskvalifikován

  103. Zkouška A2 3 běh: Diskvalifikován

  104. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  105. Agility J: 12/13, 55.43 s, 9.43 tr. b., 3.68 m/s

  106. Agility Squads as Individual: 14/19, 67.37 s, 20.37 tr. b., 3.1 m/s

  107. Jumping J: 10/13, 47.0 s, 2.0 tr. b., 3.94 m/s

  108. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  109. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  110. Agility XSA: 9/12, 64.64 s, 15.64 tr. b., 3.08 m/s

  111. Jumping XSA: 9/12, 62.75 s, 26.75 tr. b., 2.63 m/s

  112. Zkouška XSA2: 4/7, 55.54 s, 19.54 tr. b., 3.11 m/s

  113. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  114. 1.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  115. 2.Zkouška XSA2: 2/5, 64.59 s, 15.59 tr. b., 3.27 m/s

  116. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  117. Agility XS: 1/1, 65.53 s, 10.53 tr. b., 3.2 m/s

  118. Jumping XS: 1/1, 75.53 s, 41.53 tr. b., 2.61 m/s

  119. Tuneliáda XS: 1/1, 57.08 s, 5.08 tr. b., 3.66 m/s

  120. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  121. Zkouška I.: 2/2, 53.97 s, 6.97 tr. b., 3.34 m/s

  122. Zkouška II.: 1/2, 46.0 s, 1.0 tr. b., 3.65 m/s

  123. Zkouška III.: 1/2, 46.36 s, 1.36 tr. b., 3.67 m/s

  124. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  125. Zkouška I.: 3/3, 67.41 s, 32.41 tr. b., 2.57 m/s

  126. Zkouška II.: Diskvalifikován

  127. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  128. zkouška XSA2 1: Diskvalifikován

  129. zkouška XSA2 2: 2/3, 72.06 s, 16.06 tr. b., 2.69 m/s

  130. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  131. Agility I: Diskvalifikován

  132. Agility II: 6/18, 61.7 s, 8.7 tr. b., 3.29 m/s

  133. Jumping I: Diskvalifikován

  134. Jumping II: 16/18, 66.36 s, 18.36 tr. b., 2.89 m/s

  135. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  136. Dogplace Agility Trial I: 4/4, 63.12 s, 18.12 tr. b., 3.01 m/s

  137. Dogplace Agility Trial II: 2/4, 56.59 s, 3.59 tr. b., 3.53 m/s

  138. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  139. Agility II XS: 5/12, 65.55 s, 10.55 tr. b., 3.36 m/s

  140. Agility I XS: 2/12, 68.91 s, 18.91 tr. b., 3.19 m/s

  141. Agility lepší běh XS: 5/12, 65.55 s, 10.55 tr. b., 3.36 m/s

  142. Jumping II XS: Diskvalifikován

  143. Jumping I XS: 9/11, 76.48 s, 21.48 tr. b., 2.88 m/s

  144. Jumping lepší běh XS: 10/11, 76.48 s, 21.48 tr. b., 2.88 m/s

  145. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  146. zkouška XSA2 1: 1/3, 67.32 s, 12.32 tr. b., 2.91 m/s

  147. zkouška XSA2 2: 1/3, 52.21 s, 2.21 tr. b., 3.45 m/s

  148. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  149. Agility Trial I: Diskvalifikován

  150. Agility Trial II: Diskvalifikován

  151. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  152. 1. Zkouška XSA2: 2/2, 80.09 s, 38.09 tr. b., 2.38 m/s

  153. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  154. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  155. Jumping A2: Diskvalifikován

  156. Zkouška I.: 3/4, 61.12 s, 7.12 tr. b., 3.47 m/s

  157. Zkouška II.: Diskvalifikován

  158. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  159. Zkouška I.: 1/2, 63.34 s, 13.34 tr. b., 2.95 m/s

  160. Zkouška II.: 1/2, 52.56 s, 5.56 tr. b., 3.35 m/s

  161. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  162. Zkouška I.: 1/1, 65.15 s, 4.15 tr. b., 3.15 m/s

  163. Zkouška II.: 1/1, 76.69 s, 27.69 tr. b., 2.48 m/s

  164. Zkouška III.: Diskvalifikován

  165. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  166. Agility Trial I: Diskvalifikován

  167. Agility Trial II: Diskvalifikován

  168. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  169. 1. Zkouška A2 XS: 2/2, 61.42 s, 11.42 tr. b., 3.45 m/s

  170. 2. Zkouška A2 XS: 1/2, 49.63 s, 1.63 tr. b., 3.81 m/s

  171. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  172. TRIAL I.: Diskvalifikován

  173. TRIAL II.: 2/3, 52.18 s, 9.68 tr. b., 2.87 m/s

  174. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  175. Vitar Agility Trial I: 1/2, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  176. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  177. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  178. Vitar Agility Trial I: 2/4, 51.62 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  179. Vitar Agility Trial II: 2/4, 58.43 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  180. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  181. JK Animals Agility Trial I: 2/4, 48.05 s, 9.05 tr. b., 3.23 m/s

  182. JK Animals Agility Trial II: 1/4, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  183. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  184. Agility Trial I: 1/2, 50.48 s, 3.48 tr. b., 3.31 m/s

  185. Agility Trial II: 1/2, 46.16 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  186. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  187. 1. Zkouška XSA1: 2/3, 50.66 s, 10.66 tr. b., 3.06 m/s

  188. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  189. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  190. Agility Individual - D: 4/6, 91.0 s, 44.0 tr. b., 2.38 m/s

  191. Agility Squads as Individual: 13/16, 99.77 s, 56.77 tr. b., 2.05 m/s

  192. Jumping Individual - D: 3/6, 55.34 s, 7.34 tr. b., 3.27 m/s

  193. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  194. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  195. Agility Trial I: 1/2, 74.49 s, 21.49 tr. b., 2.73 m/s

  196. Agility Trial II: 1/2, 70.69 s, 12.69 tr. b., 2.86 m/s

  197. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  198. Jumping XS: Diskvalifikován

  199. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  200. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  201. TRIAL I.: 1/2, 47.59 s, 1.59 tr. b., 3.36 m/s

  202. TRIAL II.: 2/2, 52.44 s, 11.44 tr. b., 3.05 m/s

  203. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  204. TRIAL I.: 1/1, 64.28 s, 18.28 tr. b., 2.49 m/s

  205. TRIAL II. : 1/1, 56.33 s, 16.33 tr. b., 2.75 m/s

  206. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  207. zkouška XSA1 1: 2/8, 45.22 s, 0.22 tr. b., 3.32 m/s

  208. zkouška XSA1 2: 4/8, 56.65 s, 17.65 tr. b., 2.59 m/s

  209. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  210. 1. Agility: 2/6, 81.48 s, 36.48 tr. b., 2.7 m/s

  211. 1. jumping: Diskvalifikován

  212. 2. agility: Diskvalifikován

  213. 2. jumping: 4/6, 77.8 s, 25.8 tr. b., 2.83 m/s

  214. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  215. 1. Zkouška A1 XS: 3/3, 64.06 s, 23.06 tr. b., 2.53 m/s

  216. 2. Zkouška A1 XS: 2/3, 51.24 s, 3.24 tr. b., 3.36 m/s

  217. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  218. Jumping I: Diskvalifikován

  219. Jumping II: Diskvalifikován

  220. Jumping III: Diskvalifikován

  221. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  222. Jumping I. A0 + A1: 1/4, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  223. Jumping II. A0 + A1: Diskvalifikován

  224. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  225. JUMPING I. A0 + A1: 3/7, 45.33 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  226. JUMPING II. A0 + A1: Diskvalifikován

  227. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  228. Stars of the Future: Diskvalifikován