Cz En

062518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Najdková, Kubánkov

Pes

  1. April Babe ze Shetlandů, Sheltie

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  2. VITAR Agility Trial I: 8/11, 58.75 s, 15.75 tr. b., 3.51 m/s

  3. VITAR Agility Trial II: 3/11, 53.83 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  4. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  5. 1. Zkouška MA2: 3/6, 49.98 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  6. 2. Zkouška MA2: 2/6, 54.55 s, 13.55 tr. b., 3.46 m/s

  7. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  8. zkouška MA2 1: 1/8, 54.01 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  9. zkouška MA2 2: 4/8, 51.86 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  10. zkouška MA2 3: 6/8, 48.22 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  11. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  12. ZkA I: 4/7, 54.16 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  13. ZkA II: Diskvalifikován

  14. ZkA III: 1/7, 49.14 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  15. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  16. Agility Trial I: 2/3, 50.79 s, 16.79 tr. b., 3.31 m/s

  17. Agility Trial II: 3/3, 45.84 s, 13.84 tr. b., 3.53 m/s

  18. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  19. ZkA I: 4/8, 60.76 s, 16.76 tr. b., 2.86 m/s

  20. ZkA II: Diskvalifikován

  21. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  22. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška A2 M: 2/9, 55.42 s, 4.42 tr. b., 3.5 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  25. Trial I.: Diskvalifikován

  26. Trial II.: 1/3, 41.29 s, 2.29 tr. b., 3.54 m/s

  27. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  28. ZkA I: 1/8, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  29. ZkA II: 4/7, 39.28 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  30. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  31. TRIAL I.: 3/6, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.05 m/s

  32. TRIAL II.: 4/6, 54.14 s, 5.0 tr. b., 2.96 m/s

  33. TRIAL III.: 3/6, 44.53 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  34. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  35. Agility MA: Diskvalifikován

  36. Jumping M: 15/21, 72.04 s, 31.04 tr. b., 2.57 m/s

  37. MA 1: Diskvalifikován

  38. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  39. Agility Trial I: 3/8, 55.42 s, 16.42 tr. b., 3.05 m/s

  40. Agility Trial II: 1/8, 52.72 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  41. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  42. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MA1: 7/9, 66.13 s, 26.13 tr. b., 2.4 m/s

  44. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  45. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  46. Zkouška MA1 2 MA1: 9/13, 64.02 s, 25.02 tr. b., 2.53 m/s

  47. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  48. Zkouška MA1 1 MA1: 1/8, 58.86 s, 15.86 tr. b., 2.6 m/s

  49. Zkouška MA1 2 MA1: 3/7, 51.81 s, 13.81 tr. b., 2.68 m/s