Cz En

S_jump_sobota S

  1. Datum: 09. 06. 2012
  2. Závod: Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049408 Alena Soukupová Eiko Od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 44.25 3.8
2 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 0 0 0.0 0.0 44.45 3.78
3 041212 Hana Kopalová Fifti-Fifti Cambridgeshiere 0 0 0.0 0.0 47.1 3.57
4 003611 Věra Trnková Čert 0 0 0.0 0.0 48.8 3.44
5 022811 Hana Lukášová Baby Maria Magdalensis 0 0 0.37 0.37 49.37 3.4
6 050608 Renata Štollová Fany 0 0 1.78 1.78 50.78 3.31
7 015311 František Eisman Peggy 0 0 2.29 2.29 51.29 3.28
8 015609 Ivan Wehle Sindy 0 0 3.84 3.84 52.84 3.18
9 017311 Květa Sálusová Jessica Žlutá řeka 0 0 4.2 4.2 53.2 3.16
10 014008 Hedvika Dvořáková Dan Benpar Bohemia 0 0 4.63 4.63 53.63 3.13
11 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 1 0.0 5.0 41.53 4.05
12 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 0 1 0.0 5.0 43.87 3.83
13 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 1 0.0 5.0 43.95 3.82
14 006007 Olga Hábová Kim 0 0 9.36 9.36 58.36 2.88
15 049910 Aneta Hoblíková Benette Moravské srdce 0 2 5.5 15.5 54.5 3.08
16 029809 Vladimíra Zahálková Adam Modrý andílek 0 1 12.85 17.85 61.85 2.72
17 027411 Zita Kovaříková Vanesa Gun 0 2 8.86 18.86 57.86 2.9
18 017111 Jana Richterová Jackie 2 1 9.27 24.27 58.27 2.88
19 025809 Jaroslav Šafařík Max 0 1 24.02 29.02 73.02 2.3
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035512 Tereza Rousová Nikola z útulku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027612 Barbora Bogášová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013111 Jana Adamovská Dixi Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061210 Hana Hoštová Be Lucky Little Pony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030305 Eva Heidlbergerová Anthony Garden Roses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027212 Michal Šedivec Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS