Cz En

Jumping

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Plzeň Křimice - JARNÍ POHÁR VÁCLAVA
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 052007 Pavla Martíšková A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 35.97 4.84
2 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 0 0 0.0 0.0 37.69 4.62
3 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 0 0.0 0.0 40.73 4.27
4 024506 Lucie Náplavová A3Ch All About Me Kiaora 0 0 0.0 0.0 41.08 4.24
5 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 30.51 5.7
6 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 30.65 5.68
7 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.12 5.59
8 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 0 0.0 10.0 31.47 5.53
9 053010 Šárka Vajcová Gentleman of Tennant 1 1 0.0 10.0 39.99 4.35
10 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 34.87 4.99
11 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 3 0 0.0 15.0 39.64 4.39
12 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 2 1 5.59 20.59 50.59 3.44
13 023709 Nikola Rašplová Beazy - Le Norje 3 1 12.39 32.39 57.39 3.03
14 011312 Martina Švecová Koral Fallcat Prosto Chudo 3 2 9.7 34.7 54.7 3.18
DIS 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011212 Martin Švec I'm Best Star Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006710 Františka Petráková Elektra Dinki Di Blue Heeler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025509 Ladislav Šmolík Nepomuk Vom Skuddenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050311 Markéta Němcová Nermyš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033807 Alena Rybová Night Bird Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083309 Simona Sterlyová Aylla Pilsner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS