Cz En

Agility S

  1. Datum: 18. 02. 2012
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 44.16 3.65
2 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 46.3 3.48
3 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 0 2.95 2.95 52.95 3.04
4 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 46.96 3.43
5 057110 Ondřej Kubíček Mayla 1 0 4.83 9.83 54.83 2.94
6 Rajec Kamila Amber Lilly-of-the-Valley 1 0 7.06 12.06 57.06 2.82
7 Bzdúšková Kamila Claudia z Josefovské pevnosti / Angie 0 1 11.7 16.7 61.7 2.61
8 024211 Dagmar Peková Smaug 0 1 12.21 17.21 62.21 2.59
9 Ivašková Sonja Mischa 0 0 19.92 19.92 69.92 2.3
10 Vlčková Dominika Godric Nebelvír ze Stříbrné planety 1 1 14.07 24.07 64.07 2.51
11 Bzdúšková Kamila Anette Sweet Awillon / Netty 0 0 27.74 27.74 77.74 2.07
12 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 3 0 15.06 30.06 65.06 2.47
13 072511 Jana Šůstalová Matýsek 1 1 25.69 35.69 75.69 2.13
14 057410 Martina Panáčková Peggy 3 1 21.62 41.62 71.62 2.25
15 036511 Andrea Ježková Bessy 1 1 43.51 53.51 93.51 1.72
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057510 Dominik Panáček Anísek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Čunderlikova Dana Ginnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024010 Kateřina Krušinová Bubo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Setnická Monika CH.GRACE KELY Fly Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082111 Simona Janošková Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002912 Alena Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019709 Zita Přichystalová Lady Jane White Vanilla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004910 Ivana Jankovičová Amanda AVALSIDA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žideková Martina Aimée DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivašková Sonja Hedera Zlatá Fantázia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS