Cz En

Jumping S

  1. Datum: 18. 02. 2012
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 36.94 4.06
2 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy 0 0 5.18 5.18 45.18 3.32
3 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 1 2.89 7.89 42.89 3.5
4 Čunderlikova Dana Ginnie 0 0 8.72 8.72 48.72 3.08
5 002912 Alena Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen 0 0 9.42 9.42 49.42 3.04
6 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 1 5.6 10.6 45.6 3.29
7 Setnická Monika CH.GRACE KELY Fly Mystery 0 0 10.82 10.82 50.82 2.95
8 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo 0 1 6.66 11.66 46.66 3.21
9 Ivašková Sonja Hedera Zlatá Fantázia 0 1 7.97 12.97 47.97 3.13
10 Bzdúšková Kamila Anette Sweet Awillon / Netty 0 0 16.2 16.2 56.2 2.67
11 057410 Martina Panáčková Peggy 1 0 18.0 23.0 58.0 2.59
12 019709 Zita Přichystalová Lady Jane White Vanilla 0 0 24.78 24.78 64.78 2.32
13 057510 Dominik Panáček Anísek 0 2 16.62 26.62 56.62 2.65
14 Bzdúšková Kamila Claudia z Josefovské pevnosti / Angie 2 0 19.31 29.31 59.31 2.53
15 Ivašková Sonja Mischa 2 0 33.26 43.26 73.26 2.05
16 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 2 2 29.36 49.36 69.36 2.16
DIS 047311 Andrea Heřmanová Caramela Rodinná pouta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072511 Jana Šůstalová Matýsek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075211 Renáta Ježková Didi From Golden Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024010 Kateřina Krušinová Bubo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036511 Andrea Ježková Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082111 Simona Janošková Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rajec Kamila Amber Lilly-of-the-Valley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024211 Dagmar Peková Smaug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004910 Ivana Jankovičová Amanda AVALSIDA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žideková Martina Aimée DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057110 Ondřej Kubíček Mayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vlčková Dominika Godric Nebelvír ze Stříbrné planety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS