Cz En

Agility LARGE

  1. Datum: 09. 10. 2011
  2. Závod: Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro LARGE
  3. Rozhodčí: Noga, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 38.71 4.62
2 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 0 0 0.0 0.0 40.1 4.46
3 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 40.52 4.42
4 038208 Michaela Baumruková Ben 0 0 0.0 0.0 43.56 4.11
5 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 0.0 0.0 43.69 4.1
6 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 46.68 3.83
7 031407 Markéta Švábová Bert 0 0 0.0 0.0 47.27 3.79
8 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro 0 0 2.54 2.54 52.54 3.41
9 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 35.34 5.07
10 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 1 0 0.0 5.0 35.98 4.97
11 052710 Dušan Buček Ben 1 0 0.0 5.0 39.03 4.59
12 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 0 1 0.0 5.0 43.22 4.14
13 013010 Václav Hůzl Cooper 1 0 0.0 5.0 44.19 4.05
14 089809 Daniela Nováková Jašika 1 0 0.0 5.0 49.12 3.64
15 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 2 0 0.0 10.0 37.32 4.8
16 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 2 0 0.0 10.0 40.01 4.47
17 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's 2 0 0.0 10.0 44.01 4.07
18 057709 Nikola Mičulková Barina 0 1 7.78 12.78 57.78 3.1
19 039108 Dušan Buček Dasty 3 0 0.0 15.0 37.56 4.77
20 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 3 0 0.0 15.0 44.82 3.99
21 049008 Lada Flajšmanová Black Dragone Od Zlatonosné Říčky 3 2 0.0 25.0 45.8 3.91
22 010211 Jitka Jelínková Kenny 5 1 0.0 30.0 43.26 4.14
DIS 029911 Monika Prokopová Empress Etty Ronna Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028809 Lucie Urbanová Berenike Z Černého panství DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045207 Martina Příkrá Cesta Okřešická perla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016811 Zdeněk Kunc Flann In Ice Blue Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029010 Kateřina Janoštíková Azzaria Ivelbero's Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069009 Michaela Baumruková Lexi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014608 Markéta Kelblová Corantijn Ponny express DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035308 Jaroslava Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS