Cz En

Jumping LARGE

  1. Datum: 09. 10. 2011
  2. Závod: Šlapanice - "O Šlapanického vlka" speciál pro LARGE
  3. Rozhodčí: Noga, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 32.96 4.95
2 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 0 0.0 0.0 33.78 4.83
3 052710 Dušan Buček Ben 0 0 0.0 0.0 34.48 4.73
4 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 0.0 0.0 35.84 4.55
5 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 0 0 0.0 0.0 36.05 4.52
6 029911 Monika Prokopová Empress Etty Ronna Bohemia 0 0 0.0 0.0 46.3 3.52
7 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.0 5.0 32.95 4.95
8 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 35.97 4.53
9 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 1 0.0 5.0 36.57 4.46
10 038208 Michaela Baumruková Ben 1 0 0.0 5.0 38.84 4.2
11 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 1 1 0.0 10.0 35.49 4.59
12 020110 Aneta Kramertová Crazy Meggy Dajavera 1 1 0.0 10.0 36.89 4.42
13 013010 Václav Hůzl Cooper 2 0 0.0 10.0 39.1 4.17
14 069009 Michaela Baumruková Lexi 1 1 0.0 10.0 42.24 3.86
15 032111 Pavlína Doležalová Ciri Emiel Regis 2 0 0.0 10.0 42.55 3.83
16 010211 Jitka Jelínková Kenny 1 2 0.0 15.0 37.38 4.36
17 008907 Eva Knapková Megy 2 1 0.0 15.0 37.51 4.35
18 045207 Martina Příkrá Cesta Okřešická perla 2 1 0.0 15.0 44.37 3.67
19 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu 2 1 1.65 16.65 50.65 3.22
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028809 Lucie Urbanová Berenike Z Černého panství DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016811 Zdeněk Kunc Flann In Ice Blue Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029010 Kateřina Janoštíková Azzaria Ivelbero's Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057709 Nikola Mičulková Barina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049008 Lada Flajšmanová Black Dragone Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014608 Markéta Kelblová Corantijn Ponny express DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089809 Daniela Nováková Jašika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041706 Veronika Stratilová Aquila Blue Camden Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035308 Jaroslava Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Čechlovská A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031407 Markéta Švábová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS